Teketek Haber

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan
Okundu
17 Şubat 2020 - 10:21
Firma YetkilisiTayfun Türkaslan
Yetkili Telefon05497499001
Telefon05497499001
Faks05497499001
Web Sitesihttps://www.tayfunturkaslan.com/
E-Postainfo@tayfunturkaslan.com
Firma AdresiTeşvikiye, Hakkı yeten cad No:1 Fulya Terrace 2 Kat 7 Daire 23, 34394 Şişli/İstanbul
İl / İlçeİstanbul
SektörlerSektör Belirtilmemiş.

Çarpık bacak estetiği nedir? Sorusu hakkında cevaplar arıyorsanız, Doçent Doktor Tayfun Türkalan tarafından size sunulan bu temel bilgileri mutlaka incelemelisiniz.

Çarpık bacak estetiği nedir sorusu özellikle bacakları kısa ve düzgün olmayan kadınların merak ettiği bir sorudur. 2 farklı şekilde bacak estetiği ile çarpıl ve ince bacaklar düzeltilebilir. Bunlardan birincisi silikon protez ile bacak estetiği diğeri ise, yağ enjeksiyonu ile bacak estetiği ameliyatıdır. 

Silikon meme büyütme ameliyatlarında olduğu gibi bacak estetiği ameliyatlarında da sıklıkla kullanılır. Ameliyat ile düzenlenecek olan kısıma silikon yerleştirilerek estetik verilir. Bu silikon protezler çubuk şeklinde kalitesine göre değişir. Markasının dışında birçok türü de vardır.

Çarpık bacak estetiği ameliyatı genelde kolay geçer. Zor bir ameliyat değildir. Genel anestezi uygulanır. Ameliyat sonrasında bir gün süre ile hasta hastanede kalması gerekir. Ameliyatın başarı oranı oldukça yüksektir. Ameliyat sonrasında genelde revize gerektirmez. Ameliyat sonrasında 2 hafta süre ile bacaklar kesinlikle zorlanmaması gerekir. Ayrıcı fiziksel aktivitelerden de bacaklarınızı korumanız şarttır. Yağ enjeksiyonu ile bacak estetikleri genelde bacaklarında çok fazla deformasyon olmamış hastalar içindir. 

Vücudunun yağ olan bir yerinden yağlar liposuction yöntemi ile alınarak, bacak kısmına enjeksiyon edilir. Bu tabi çok dengeli olması gereken bir transferdir. Ameliyat bir seansta biter. Ama bacaklarının estetiğine düşkün bayanlarımız için 6-7 ay sonra 2. seans da yapılabilir. Enjeksiyon yapılan yağ transfer edildiği dokuda tamamı tutmaz. Mutlaka bu kayıplar telafi edilmelidir. Bu yüzden 2. kez yağ enjeksiyonu yaptırmak iyi gelir. Ayrıca vücuttan alından yağlarında kilo vermenizde yardımcı olacağını unutmayınız. 

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR