Teketek Haber

HERBALİFE

HERBALİFE
559 views Okundu
27 Şubat 2018 - 10:21
Firma YetkilisiDURSUN TUNÇ
Yetkili Telefon0505 529 82 75
Telefon0505 529 82 75
Faks
Web Sitesihttp://www.konyasaglikliyasam.com
E-Posta
Firma Adresi
İl / İlçeKONYA
SektörlerWeb Tasarım

Herbalife’ın geçmişindeki önemli tarihlere göz atmak için sayfayı aşağıya doğru kaydırabilirsiniz.

 

1980
Mark Hughes, “ilk” kilo kontrolü programını arabasının bagajından satmaya başlayarak Şubat 1980’de Herbalife’ı kurar!

1982
Herbalife, ilk şubesini Kanada’da açarak artık uluslararası bir şirket olur ve çok yakında birçok ülkede faaliyetlerine başlayacaktır. Bu arada satış rakamları 2 milyon ABD Doları sınırını aşmıştır ve yükselmeye devam etmektedir.

1986
Herbalife, NASDAQ borsasında işlem görmeye başlar. Jim Rohn, ilham verici motivasyon gücünü Şirket’in hizmetine sunar ve iki yeni aromalı Formül 1 Besleyici Shake Karışımı daha ürünler arasındaki yerini alır: Çikolatalı ve Çilekli.

1988
Şirket, soluk kesici bir hızla uluslararası alanda yayılmaktadır, öyle ki, dünyanın dört bir yanında Birleşik Devletler’de, İngiltere’de, Avustralya’da ve Kanada’da gerçekleşen etkinlikleri kapsayan dört ayrı Extravaganza düzenlenir.

1992
Gelişmiş teknolojiyle üretilen ürünler piyasaya sürülmeye devam etmektedir ve aylık satış miktarı 3,1 milyon ABD Doları’ndan büyük bir artış göstererek 21 milyon ABD Doları’na çıkar!

1994
Mark Hughes, Herbalife Aile Vakfı’nın* açılışını yapar, bu vakıf, risk altında bulunan çocuklara daha iyi bir geleceğe umutla bakmaları için yardımcı olmaya kendisini adamış bir kurumdur.

1996
Herbalife, 1 milyon ABD Doları sınırını aşar ve genel merkezi, Century City, Kaliforniya’daki yeni ofislerine taşınır.

1998
Binlerce kişinin alkışları arasında Orlando, Florida’da düzenlenen ABD Extravaganzası’nda 19 yeni ürün birden piyasaya sürülür. Herbalife ayrıca, 16 milyon ABD Doları ile o ana kadarki en büyük prim ödemesini de gerçekleştirir. Türkiye Herbalife’a katılan 37. ülke olur.

2000
Herbalife, 20. kuruluş yıldönümünü 50 ülkede 100’den fazla İç ve Dış Beslenme® ürünlerini pazarlayan bir milyondan fazla Bağımsız Distribütörden oluşan satış gücüyle birlikte kutlar.

2003
Herbalife satışları, 1,8 milyar ABD Doları’nı aşıp dünyanın 58 ülkesinde sürdürmekte olduğu faaliyetlerle büyümeye devam eder. Mark Hughes Hücresel ve Moleküler Beslenme Laboratuvarı’nın açılışıyla birlikte Herbalife’ın Beslenme ve Bilimsel Danışma Kurulu oluşur. Bu, çok daha fazla sayıda çığır açan ürünün tasarlanması için fırsat demektir.

2004
Herbalife ShapeWorks™’ü pekçok ülkede piyasaya sürer ve halka açılır.Dünyaca tanınmış kilo kontrolü alanında uzman bilim adamlarının da katılımıyla Herbalife, ShapeWorks™ Kişiye Özel Kilo Kontrolü Programı’nı birçok ülkede piyasaya sürer. Bu program, şirketin şimdiye kadarki en büyük girişimi olmuştur ve büyük bir başarının temelini oluşturmaktadır. Aynı yılın sonlarında ayrıca Herbalife’ın İlk Halka Arzı gerçekleştirilmiştir.

2005
Herbalife’ın Gümüş Yıldönümü.
İyi ve formda bir yaşam için 25 yıldır insanların hayatlarını değiştiriyoruz.

2008
Herbalife Türkiye 10. Yıldönümünü kutladı.
2010
Herbalife’ın 30. Yıldönümü!
İyi ve formda bir yaşam için tam 30 yıldır insanların hayatlarını değiştiriyoruz.

Sıradaki?
Herbalife’ın geleceğindeki heyecan verici başarıların sınırı yok! Herbalife ile birlikte hayatınızı değiştirecek fırsatlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız parlak geleceğimizi sizinle paylaşabiliriz.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR