Teketek Haber

İzmir evden eve nakliyat

İzmir evden eve nakliyat
Okundu
25 Aralık 2019 - 11:58
Firma YetkilisiOrhan aslan
Yetkili Telefon05548898241
Telefon05548898241
Faks
Web Sitesihttps://izmirevtasima.com/
E-Postainfo@izmirevtasima.com
Firma AdresiDoğanay mah. Saim Çıkrıkçı cad. No 144/2Kat 1 Daire 3 Yeşilyurt / İZMİR
İl / İlçeİstanbul
SektörlerWeb Tasarım

Nakliyat Şirketi siz saygı değer müşterilerimizin her konu ‘da bilgisi olması amaçlı bir detaylı bilgi veriyoruz. Evden eve nakliyat sektörün’de yıllara dayanmış olan geçmişimiz ve alanında uzman personellerimiz ile kaliteli bir hizmet sunmaya daima hazırız. Nakliye İzmir bölgesin’ 19 yıldan beri profesyonel bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Şirketimizi tercih etmenizi daima istemekteyiz. Büyük bir müşteri potansiyeline ulaşmış olan şirketimiz bu durumu daima alanında uzman ve kaliteli hizmet sunan personellere borçludur. Türkiye’nin neresine gidecek olursanız. Şirketimiz ile iletişime geçmeniz daima yeterli olacaktır.

Nakliyat Şirketi
Nakliyat Şirketi

İzmir Evden Eve Asansörlü şirketimiz eşyalarınızı asansörlü bir taşıma hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınızı asansörlü nasıl taşıyoruz ? Eşyalarınızı şirketimiz yoğun bir ambalajlama işlemi sonrası asansörümüz evin balkon veya ev penceresine kurmaktayız. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıma sağlıyoruz. Asansörsüz taşıma işleminin eşyalarınıza ne gibi zararı olur ? Asansörsüz taşımaları müşterilerimize pek tavsiye etmiyoruz. ! Profesyonel bir taşıma şirketimiz her hangi bir engel olması dışında eşyalarınızı asansör sistemlerimiz ile taşımaktayız. Fakat asansör kurulacak bölgede engel teşkil eden bir problem sorun olursa , derhal sorun çözümü yapılır. Bu durumda yetersiz kalırsa ekibimize derhal personel dahil ederek taşımanıza daima kolaylık sağlamaktayız.

İzmir Asansörlü Nakliyat hizmetimiz daima en ekonomik , ve uygun fiyat standartlarına uyarak eşyalarınızı tüm yüksek katlara rahatlıkla ulaştırmaktadır.  81 il ve ilçelerin’de tüm mahalle , köy ,cadde , merkez olan yerlere sorunsuz bir taşıma konforu sunmaktayız. Asansörlü nakliyat güvencesi nasıl olur ? Eşyalarınız çok eski dönemlerde hiç bir paketleme işlemi olmadan merdivenler’den zorlanarak veya balkonlarda ip çekme yöntemleri gibi tehlikeli risk oluşturan faktörleri ile karşı karşıya kalmaktaydı. Fakat günümüz teknolojisi gelince bu sorunlar tamamen ortadan kalkmış oldu artık son sistem ekipmanlar ve son teknoloji asansör

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR