Teketek Haber

KATLANIR ÇATI MERDİVENLERİ

KATLANIR ÇATI MERDİVENLERİ
Okundu
02 Nisan 2018 - 22:39
Firma YetkilisiÖzkan Demircan
Yetkili Telefon0533 466 23 90
Telefon0535 356 37 25
Faks
Web Sitesihttp://www.katlanircatimerdiveni.com
E-Postaayturkmimarlik@gmail.com
Firma AdresiAhmet Yesevi Mahallesi Çamlık Caddesi Sema Sokak No:9 Sultanbeyli / İstanbul
İl / İlçeİstanbul
SektörlerBilişim

Artık çok daha fazla kullanmak istediğiniz, eski halinden memnun olmadığınız ve yenilemek istediğiniz çatı katları için birçok dekoratif çözüm sizleri beklemektedir. Restore edilen ya da yeni yapılan birçok yapıda bulunan çatı veya tavan arası bölümleri evlerde artık çok daha özen gösterilen yerler haline gelmiştir.

Gelişen dekorasyon sektörü bu gibi yerleri mükemmel yaşam alanlarına dönüştürmek için yepyeni ürünler tasarlamaktadır. Daha fazla aydınlık ve manzara sunan geniş, döndürülebilir pencereler, kolayca kapanıp açılan merdivenler, köşe ve boşluklara uygun eşya tasarımları çatı katlarını renklendirmek için ideal çözümler arasındadır.

Çatı katlarında ya da tavan bölümlerinde şık bir görünüm elde etmek isteyenler önce işin başından başlayıp, çatıları için doğru çatı merdiveni modelini seçmelidir. Yeni nesil çatı merdivenleri normal merdivenlere göre birçok avantajın bir arada bulunduğu merdiven türleridir. Size yer açan, kolay eskimeyen, yer kaplamayan ve hatta gerektiğinde göz önünden kaldırılan bu merdivenler farklı malzemelerden üretilerek evinizin şekliyle bir bütünlük oluştururlar.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR