Teketek Haber

Bsy Ofis Gıda Malzemeleri

Bsy Ofis Gıda Malzemeleri
Okundu
16 Şubat 2021 - 10:59
Firma Yetkilisi
Yetkili Telefon02164946000
Telefon02164946000
FaksBsy Kurumsal Ofis Temizlik Malzemeleri
Web Sitesihttps://bsykurumsal.com/ofisler/
E-Postainfo@bsykurumsal.com
Firma AdresiBurak Bora Plaza, Orta Mah, Marifet Sok. No:6 Ofis:14 Kartal / İstanbul
İl / İlçeİl ve İlçe Belirtilmemiş.
SektörlerSektör Belirtilmemiş.

2007 yılında endüstriyel temizlik makinelerinin satış ve servis hizmetleri alanında ticari faaliyetlerine başlayan firmamız geçen yıllarla beraber işletmelerin her türlü tüketim malzemesi ihtiyaçlarını karşılayan bir servis firması olarak Türkiye’nin en büyük ev dışı tüketim şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.

BSY kurumsal işletmelere Temizlik ve Hijyen, Gıda ve Mutfak ürünleri, Kırtasiye Ürünleri, Kâğıt Ürünleri ve Kartuş Tonerler olmak üzere 5 ana kategoride tedarik hizmetleri sağlamaktadır. Tedarik hizmetlerinin yanı sıra Restoranlar, Oteller, Catering ve Temizlik firmalarına hijyen ürünleri konusunda danışmanlık hizmeti sunmakta, bu kurumların ihtiyacı olan Profesyonel temizlik ürünlerini ulusal ve uluslararası sektörünün lider firmaları ile yaptığı iş birliktelikleri ile temin etmektedir.

BSY Kurumsal, müşterilerine alanının lider markalarının ürünlerini tedarik etme ile birlikte patentli markası olan SECCO ile hijyen ürünleri alanında müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve maliyet düşürücü çözümler sunmaktadır.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR