Teketek Haber

Hemsirenburada.com

Hemsirenburada.com
Okundu
15 Nisan 2022 - 14:49
Firma YetkilisiFurkan Gökçöl
Yetkili Telefon05556526801
Telefon0544 481 3842
Faks
Web Sitesihttps://www.hemsirenburada.com/evde-kateter-bakimi/
E-Postailetisim@hemsirenburada.com
Firma AdresiÇınar Mahallesi, 777 Sokak, No: 8, Daire: 3Bağcılar, İstanbul
İl / İlçeİstanbul
SektörlerBilişim

Tüm sağlık ve evde bakım ihtiyacı için evinize geliyoruz.
Hemsirenburada.com 2016 yılında evde hemşirelik hizmeti sektöründe faaliyetine başlamıştır. An itibari ile de İstanbul’un avrupa yakasında hizmet vermektedir.

Verdiğimiz hemşirelik hizmetlerini sıralayacak olursak enjeksiyon, serum uygulaması, damar yolu açma, kan alma, sonda takma, laboratuvar testleri, fizyoterapi hizmeti, pansuman, yara bakımı ve katater uygulamalarıdır.

Hemsirenburada.com olarak misyonumuz hastanede aldığınız hemşirelik hizmetini evinize taşıyıp sizlere zaman avantajı ve ev konforunuzu yansıtmaktır.

Hastanede ki gergin ortamdan uzaklaşıp evinizde rahatça hizmete erişmeniz hem hasta hem çalışanlar açısından daha huzurlu bir hissiyat oluşturmaktadır.

Bizler, hasta ve yakınların ihtiyaç duyduğu evde hemşirelik ve sağlık hizmeti veren bir sağlık kabiniyiz. Hastanın, hekim tarafından önerilen tedavileri bir plan dahilinde uygularız ve takip ederiz.

Sektörümüzde 5 yıllık fiziki deneyimimiz olup, işinde uzman, iletişim kabiliyeti yüksek ve güler yüzlü hemşirelerimizle ihtiyaç duyduğunuz hemşirelik hizmeti vermeye hazırız.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR