Teketek Haber

HEZEN CAVE OTEL

HEZEN CAVE OTEL
Okundu
31 Mayıs 2021 - 11:15
Firma YetkilisiGÖKHAN YÜKSEL
Yetkili Telefon05012573099
Telefon0 384 343 3005
Faks0384 343 2328
Web Sitesihttps://www.hezenhotel.com/tr
E-Postainfo@hezenhotel.com
Firma AdresiEsentepe Mah. Tahir Bey sok. No 87 Ortahisar, Ürgüp, Cappadocia, Turkey
İl / İlçeNEVŞEHİR
SektörlerTURİZM
Kapadokya’nın merkezi konumunuda bulunan, bölgenin en özel manzaralarından birisi olan Ortahisar Kalesi’ne karşı konumlanmış ve Kapadokyada eşsiz bir lokasyonu vardır.
Bölge’de bulunan diğer Butik Otellerden farklı konsepti olan Hezen’in iç tasarımı profesyonel bir çalışma sonucu tanınmış dekoratör Halide Didem tarafından dizayn edilmiştir. Otelin eklektik tasarımı misafirlere renkli ve zevkli bir ortam ile birlikte konfor, teknoloji ve en önemlisi Türk misafirperverliğini bir arada sunuyor.

Kapadokyada Kaya Butik Hotel

 Otelin ana binası iki kattan oluşuyor, giriş katta geniş bir lobi, alt katında ise kahvaltı bölümü ve mutfak yer alıyor. Ana binanın çevresinde muhteşem manzarası ile geniş teraslar misafirlere özel keyif alanları sunuyor.
Tamamen kayadan oluşan toplam 17 odası bulunan Hezen Cave’in, odalarından üç tanesi Suite, 2 tanesi Superior Suite oda, dört tanesi Superior Aile Suite oda ve diğer odalar ise standart özellikte olan odalardır. Suite ve Superior Suite odaların özelliği yatak odasına ilave olarak ayrıca birer oturma odasının bulunması Superior suite odaların daha geniş ve banyolarının hamam stili dizayn edilmiş olmasıdır. Oturma odalarında TV ve mini bar mevcuttur. Superior Aile Suite odaların iki adet yatak odası mevcut olup bir adet oturma bölümü de mevcuttur.
SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR