marmaris tekne turları
11. MIXX AWARDS BAŞVURULARI BAŞLADI « Teketek Haber

Teketek Haber

11. MIXX AWARDS BAŞVURULARI BAŞLADI

11. MIXX AWARDS BAŞVURULARI BAŞLADI
25 Kasım 2020 - 13:50

11. MIXX Awards Türkiye başvuruları başladı. Son başvuru tarihi 31 Ocak.

IAB tarafından düzenlenen, dijtial reklamların yaratıcılık, yenilikçilik ve performans ekseninde değerlendirildiği, 11. MIXX Awards Türkiye yarışmasının başvuru süreci başladı.

31 Aralık’a kadar erken başvuru sürecinin devam edeceği yarışmaya son başvuru tarihi 31 Ocak 2021. Yarışmanın kuralları, kategoriler ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgi için MIXX Awards Türkiye web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.mixxawards-tr.org

IAB Hakkında

1996 yılında Amerika’da kurulan, bugün 48 ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük dijital pazarlama ve reklamcılık sektör derneği IAB (Interactive Advertising Bureau) tüm dünyada dijital reklamcılık endüstrisinin sürdürülebilir sağlıklı gelişimine destek vermektedir.

IAB’nin Avrupa’daki ülke bazlı örgütlenmesi IAB Europe tarafından koordine edilmektedir. 23 sektör temsilcisi ile 2007’de bir platform olarak kurulan, 2011 Temmuz ayında dernekleşen IAB, İnteraktif Reklamcılık Derneği yayıncı, reklamveren ve ajanslardan oluşan 153 üyenin aynı çatı altında temsil edildiği sektör derneğidir.

İnteraktif Reklamcılık Derneği, IAB, hedefleri doğrultusunda eğitimden, endüstriyel standartların oluşturulmasına, yarışmalardan sektörel araştırmalara kadar pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Bu amaç doğrultusunda reklamverenlere, ajanslara ve medya ajanslarına interaktif iletişimin katma değerini anlatmakta, kamu nezdinde yürüttüğü çeşitli faaliyetlerle endüstrinin doğru ve nitelikli biçimde büyümesine katkı sağlamaktadır.