Teketek Haber

BILETINIAL MINYONLAR 2: GRU’NUN YÜKSELIŞI ÖN GÖSTERIMINI ÇOCUKLAR VE HEP ÇOCUK KALANLAR IÇIN GERÇEKLEŞTIRDI

BILETINIAL MINYONLAR 2: GRU’NUN YÜKSELIŞI ÖN GÖSTERIMINI ÇOCUKLAR VE HEP ÇOCUK KALANLAR IÇIN GERÇEKLEŞTIRDI
30 Haziran 2022 - 13:50

Biletinial Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi ön gösterimini çocuklar ve hep çocuk kalanlar için gerçekleştirdi

Teknoloji odaklı biletleme platformu Biletinial, Minyonlar 2 filmi için düzenlediği ön gösterim ile çocukları ve hep çocuk kalanları sevindirdi. Biletinial’ın şanslı takipçileri ve özel davetliler, Minyonlar 2 filmini herkesten önce izlemek üzere Nişantaşı City’s’de bir araya geldi.

Türkiye’nin teknoloji odaklı kültür, sanat, spor ve eğlence platformu Biletinial, büyük küçük herkesçe sevilen çizgi karakterler Minyonlar’ın devam filmi olan “Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi” için 29 Haziran akşamı bir ön gösterim gerçekleştirdi. Sevilen karakterlerin devam filmini vizyon tarihinden önce izleme şansını yakalayan şanslı Biletinial takipçileri, UIP Türkiye ortaklığında Nişantaşı City’s CineWam sinemalarında film keyfi yaptı.

Tarihin en büyük kötülerinden biri olma hayali kuran genç Gru ile yolları kesişen Minyonlar’ın, Hırçın Altılı ekibine girmeye çalışan Gru’ya yardım etmelerini konu edinen film bir çocuk filmi olsa da büyükler tarafından da keyifle izlendi. Etkinlikte dağıtılan sürpriz hediyeyle de çekilişe katılma şansı elde ettiler.

Gru, 1970’lerin ortasında dönemin moda saçları ve İspanyol paça kot pantolonlarıyla banliyöde büyümüştür. Kötü 6 olarak bilinen kötüler grubunun hayranı olarak onlara katılabilecek kadar kötü olma planları yapmıştır. Neyse ki, sadık takipçileri olan ve kargaşa yaratan Minyonlar’ın desteğini alır. Kevin, Stuart, Bob ve Otto birlikte yeni bir Minyon desteği ve mutlu etme arzusuyla Gru ile birlikte ilk sığınaklarını yapmak üzere yeteneklerini kullanırlar ve ilk silahlarını da deneyimleyerek ilk görevlerini de başarıyla tamamlarlar. Kötü 6, liderleri efsane dövüşçü Wild Knuckles görevden atıldığında Gru, yeni üyeleri olmak için görüşme yapar. Fakat görüşme iyi gitmez ve hatta onları zekasıyla alt ettiğinde bir anda kendini en kötülerin ölümlü düşmanı olarak bulur. Gru kaçarken olasılık dışı bir kaynağı, Wild Knuckles’ı rehber olarak kullanır ve kötü adamların bile arkadaşlarından biraz yardıma ihtiyaç duyduğunu keşfeder.

Film, 1 Temmuz’da sinemalarda izleyicilerle buluşacak.