Teketek Haber

125 YILLIK ZARAFET

125 YILLIK ZARAFET
13 Haziran 2022 - 16:33

125 YILLIK ZARAFET VE TECRÜBE İLE DOĞAYA SAYGI

Avrupa’nın en eski lüks Hotel zinciri, 125. Yıl Dönümünü kutluyor.

Kempinski Hotel zincirinin Antalya Belek’teki temsilcisi Kempinski Hotel The Dome Belek, 2005 yılında açıldığı günden bugüne yaklaşık 17 yıldır misafirlerine yüksek konforlu hizmet sunuyor.

Selçuklu döneminin esintilerini günümüze taşıyan modern mimarisi ile göz dolduran hotel, golf sahası ve göl kenarında konumlanan 19 villa ve 6 adet yeni lüks villanın lansmanını da haziran ayında gerçekleştirecek. Aynı zamanda dünya mutfağının lezzetlerini bir arada sunacağı yeni konsept restoranı “Sofra By the Lake” ile de misafirlerine eşsiz bir gastronomi rüzgârı hissettirecek.

Kempinski Hotel The Dome Belek, konaklayan misafirlerine, 125’inci yılına özel sürprizler hazırladı ve The Dome Café de 125’inci yıla özel kokteyller ikram edilirken, misafirler tarafından keyifle deneyimlendi.

Misafirlerini her sezon yeniliklerle karşılayan Kempinski Hotel The Dome Belek, markanın yaşını kutladığı bu zamanlarda, delüks oda ve villarına, hayvanlar üzerinde test yapmayan Fransa’nın ünlü markası Diptyque ve %100 geri dönüşümlü ambalaja sahip bukletlerini konumlandırdı.

Kempinski Hotel The Dome Belek, gerçekleştirdiği farkındalık yeniliği ile doğaya olan saygısını ve gezegenimizin kaynaklarının sürdürebilirliğini göstermektedir.

Global Hotel Alliance ile iş birliği içinde KEMPINSKI DISCOVERY sadakat programı ile de misafirlerine önem verildiğini bir kez daha öne çıkardı.(BDS)