Teketek Haber

ADCOLONY TÜRKİYE’DE EN İYİ İŞ VEREN ŞİRKETLER LİSTESİNDE

ADCOLONY TÜRKİYE’DE EN İYİ İŞ VEREN ŞİRKETLER LİSTESİNDE
06 Mayıs 2021 - 23:16

1,5 milyar kullanıcı erişimi ile dünyanın en büyük mobil reklam platformları arasında yer alan AdColony, 170’den fazla çalışanına istihdam sağladığı İstanbul ofisi ile Great Place to Work organizasyonunun Türkiye’nin En İyi İş Verenler listesine girerek muhteşem bir başarıya imza attı. Great Place to Work®Enstitüsü, farklı sektörlerden şirketlerin katılımı ile düzenlenen En İyi İşverenler araştırmasına 200 şirket katıldı, 101.544 çalışan temsil edildi..Çalışmada; güvenilirlik, saygı, hakkaniyet, gurur ve takım ruhu gibi Great Place to Work® modelinde yer alan 5 boyut değerlendirildi.

Global çapta güçlü metodolojilerini kullanarak, organizasyonların çalışan deneyimlerini ölçen, değerlendiren ve yüksek güven kültürüne sahip, yüksek performanslı şirketlerin ödüllendirildiği ve global kabul gören en saygın tanınma programı olan Best Workplaces listesine giren AdColony, prestijini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Şirketi benzersiz kılan programlar ve uygulamalar hakkında 170’den fazla çalışanının geri bildirimlerini ve deneyimlerine ilişkin detayları sunarak Great Place to Work sertifikası alan AdColony, ayrıca Best Workplaces listesine girerek Türkiye’deki en prestijli iş yerlerinden biri olduğunu tescillemiş oldu.

AdColony EMEA İnsan Kaynakları Direktörü, Canten Akdağ Çopur, En İyi İşveren listesine girmenin başarısını “Çalışan motivasyonunun açık ve şeffaf iletişime dayalı, dürüstlüğün ve eşitliğin temel alındığı, sağlam bir güven ortamına bağlı olduğuna inanan ve bu anlamda şirket kültürümüzü sürekli geliştirmeye devam eden bir şirketiz. Yönetim ekibimizin de öncelikli amacı kısa vadede elde edilen rakamsal başarılardan ziyade, uzun vadede etkisi sürecek olan değerlere odaklanmak ve şirketi bu vizyonda geliştirmektir. Hem Great Place to Work sertifikası alarak ve hem de Best Workplaces listesine girerek, hedeflerimiz doğrultusunda yaptığımız çalışmalarla doğru yolda olduğumuzun, profesyonel olarak da kanıtlanmış olduğu inancındayız. Çalışanlarımıza verdiğimiz değer ile kendilerini her zaman özgürce ifade etmelerine olanak sağlayıp, mutlu bir ortam yaratarak motivasyonlarını da arttırıyoruz” sözleriyle özetliyor.

AdColony Hakkında
1,5 milyar kullanıcı erişimi ile dünyanın en büyük mobil reklam platformları arasında yer alan AdColony, Fortune 500 içerisinde yer alan markaların ve dünyanın en çok kullanılan uygulamalarının yüzde 85’inin güvenini sağlamış durumda. Yüzde 100 Opera ASA iştiraki olan AdColony, dünya çapında ofisleri ile beraber global bir organizasyon olarak hizmet veriyor. İstanbul ofisinden ise EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) ve LATAM (Latin Amerika) bölgelerinde 30’dan fazla ülke yönetiliyor. AdColony teknolojileri ile entegrasyonu sonucunda Türkiye’de 40 milyonun üzerinde tekil kullanıcıya ulaşan bir platform haline geliyor. Ana ürünü Instant Play mobil video reklam teknolojisi ile Türkiye’de daha önce örneği olmayan teknoloji ile birlikte Türkiye’de reklam verenler HD kalitesinde mobil video reklamlarını, kullanıcılara sıfır gecikme ve yükleme sorunu olmadan, ulaştırabiliyorlar. Aynı zamanda Türkiye’de Spotify ve Yandex Navigasyon, Nordik ülkeleri ve Türkiye’de de LinkedIn’ın tek resmi reseller’ı olan AdColony, İstanbul ofisinde 170’den fazla çalışana istihdam sağlıyor.