Teketek Haber

BEYKOZ’UN TARİHİ YALISI GENÇ GİRİŞİMCİLERE OFİS OLDU!

BEYKOZ’UN TARİHİ YALISI GENÇ GİRİŞİMCİLERE OFİS OLDU!
29 Haziran 2022 - 16:50

Girişim ekosistemine genç girişimcilerin de eklenmesiyle birlikte büyüyen iş dünyası iş yapış biçimlerinin değişmesinde önemli bir rol oynuyor. Girişimcilerin büyüme aşamalarında yeni nesil ofis sistemleri, şirketlerin operasyonel süreçlerine destek sağlıyor. Yeni nesil ofis hizmetlerini ülkemizde yaygınlaştıran ilk marka olan eOfis, yaygın lokasyon ağına Beykoz’daki tarihi bir yalıyı ekledi. Türkiye’nin Yalı konseptli ilk paylaşımlı ofisiyle ilgili detayları eOfis Kurumsal İletişim Direktörü paylaştı.

Ekonomik büyümeyi ve toplumdaki gelişmeyi destekleyen girişimler küreselleşmenin de etkisiyle artış gösteriyor. Girişimcilik ekosisteminde meydana gelen büyümelerin etkisiyle birlikte yeni nesil çalışma modelleri çalışma kültürünün parçası haline geliyor. Bu bağlamda girişimcilerin tercihi maliyet avantajlı, esnek ve prestijli çalışma imkanı sunan yeni nesil ofis sistemleri oluyor.

Yaygın lokasyon ağına bir yenisi daha ekleyen eOfis, girişimcilere prestijli lokasyonlarda çalışma imkanı sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin ilk yalı paylaşımlı ofisi özelliğine sahip yeni lokasyonda hazır ofis, sanal ofis, paylaşımlı ofis ve toplantı odası hizmeti sunuluyor.

Kendisine ait iskelesi olan tarihi bir yalı

Kendisine ait bahçe, iskele ve toplantı odalarına sahip eOfis Yalı lokasyonunda girişimciler; doğal, ferah ve iç açıcı bir çalışma ortamına sahip oluyor. Yalı lokasyonu, başta girişimciler olmak üzere iş dünyasındaki her kesimin verimliliğini ve motivasyonunu artırmayı hedefliyor.

Türkiye’nin Yalı konseptli ilk paylaşımlı ofisi

Yeni açılan yalı lokasyonu ile ilgili eOfis Kurumsal İletişim Direktörü Melis Ataç, “eOfis olarak uzun zamandır hazır ofis, sanal ofis, paylaşımlı ofis ve toplantı odaları alanında girişimcilere ve iş dünyasına hizmet veriyoruz. Sürecin başından beri hedefimiz Türkiye’nin farklı bölgelerinde maliyet avantajlı ve prestijli ofisleri hizmete sunmak oldu. Değişen dinamiklerin etkisiyle çalışanların çalışma ortamlarıyla ilgili farklı beklentilere girdiğini gözlemledik. Bu nedenle yaygın lokasyon ağı hedefimize farklı konseptleri de eklemeye başladık. 2022 Haziran ayı itibariyle denize sıfır, kendine ait iskelesine ve geniş bir bahçesine sahip, Türkiye’nin ilk yalı konseptli ofisini iş dünyasına sunduk. eOfis Yalı lokasyonunun girişimciler başta olmak üzere iş dünyasının her kesimine ihtiyaç duyduğu verimli çalışma ortamını sunacağını düşünüyoruz. İş aralarında masmavi denize karşı kahve içmek iş insanlarını daha mutlu ve özgür hissettiriyor. Bununla birlikte şirket müşterilerinin ya da iş ortakları açısından ofis adresinin bulunduğu konum büyük önem taşıyor. Yalı lokasyonu verimliliği artırmakla birlikte prestijli lokasyonundan dolayı girişimcilere daha profesyonel bir bakış açısı kazandırıyor. Yaygın lokasyon ağı hedeflerimiz doğrultusunda farklı konseptlerde Türkiye’de hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

13 şehirde yer alan 55 lokasyonuyla hizmet veren eOfis; hazır ofis, sanal ofis, paylaşımlı ofis ve toplantı odası hizmetlerini sürdürüyor.