Teketek Haber

BingX, Kapsamlı Trader Veri Özelliği ile Sürüm 3.3 Güncellemesini Sunuyor

BingX, Kapsamlı Trader Veri Özelliği ile Sürüm 3.3 Güncellemesini Sunuyor
09 Haziran 2022 - 16:41

Kripto sosyal işlem borsası BingX, borsa traderlarına daha da fazla güç vermek için kopya işlem hizmetini optimize ettiği son sürüm olan Sürüm 3.3. güncellemesini sunmaktan mutluluk duyuyor.

Eklenen veri tabloları, risk değerlendirmesi, popüler ve geleneksel borsacı listeleri gibi yeni güncelleme özellikleri ile kripto işlemleri çok daha kolay hale geldi.

Bu sürümün dikkat çeken en önemli özelliklerinden birisi, tüm borsalardaki en kapsamlı verileri destekleyen kapsamlı borsa verileridir. Bu yeni güncelleme, borsa traderlarının işlem ve stratejilerini derinleştirmesine imkan tanıyan daha kapsamlı istatistikleri içerecek.

Yeni kullanıcılar da bir traderın kendi yatırım ihtiyaçlarını birden fazla bakış açısında göre karşılayıp karşılamadığını değerlendirmek için eklenen bu veri noktalarını kullanabilirler. Bunlar arasında traderın fonları, karlılığı, risk değerlendirmesi, işlem çeşitliliği tercihi, işlem sıklığı ve kazanç oranı yer almaktadır.

Diğer dikkat çeken özellikler ise en fazla takipçisi olan traderları içeren popüler trader listesidir. Yeni traderlar, en popüler trader seçeneklerini sunan bu listeye bakabilir. Bunun karşılığında değerlendirme sonraki en kaliteli traderları tespit etmek için bu listeyi kullanabilirler.

Hepsi bu kadar değil. Geleneksel traderlar listesi adı verilen bir liste daha eklendi. Bu liste, hisse işlem hesaplarında en yüksek ilk net değere sahip veya popüler işlem listelerini öncelikli hale getirmek yerine geleneksel stratejileri izleyen traderları içeriyor. Dahası kripto işlemlerine yeni başlayan yeni traderlar az ya da orta seviyede risk istediği için bu yeni liste ile daha sezgisel bir şekilde bu tür işlemleri daha fazla görebilirler.

Yeni risk değerlendirme ekranı da aynı zamanda her trader için sabitlendi. Yeni kullanıcıların risk seviyesini daha sezgisel olarak tespit etmesi ve bu traderı takip edip etmeme kararını kendi risk iştahına göre karar vermesine yardımcı olmaya ek olarak traderlar agresif işlem aktivitelerinden ve değerlendirmelerini etkileyebilecek volatiliteden kaçınmak için stratejilerini daha keskin hale getirebilirler.

“Kullanıcıların işlemlerden en fazlasını elde etmek için sürekli olan teşvik ve yöntemler sunan güvenilir bir platforma erişime sahip olmanın kullanıcılarımız için ne kadar önemli olduğunu en kadar vurgulasak az kalır. BingX her zaman kullanıcıları için kullanıcı odaklı deneyim oluşturmak için yeni ve gelişmiş yöntemler arıyor. İleri giderek kullanıcılar BingX’te işlem deneyimlerinin tüm aşamalarında sık güncellemeler bekleyebilirler. ” – BingX İletişim & PR Yöneticisi,Elvisco Carrington

BingX yenilikler yapmaya devam ediyor ve kripto para borsacılarına fayda sağlayacak ve onların işlem deneyimini arttıracak özellikler ve ürünler sunmaya devam edecek.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin