Teketek Haber

Blade Deodorant’ın marka yüzü Merih Demiral, Evyap Tuzla fabrikasını ziyaret etti

Blade Deodorant’ın marka yüzü Merih Demiral, Evyap Tuzla fabrikasını ziyaret etti
17 Haziran 2022 - 15:59

Yenilenen Blade Deodorant’ın marka yüzü Merih Demiral, Evyap Tuzla fabrikasını ziyaret etti

Türkiye’nin önde gelen kişisel temizlik ve bakım şirketi Evyap’ın erkek deodorant markası Blade, yenilenen ambalajı ve kokuları ile pazarın iddialı oyuncularından biri olarak raflarda yerini aldı. Blade’in yeni “Ter Dök, Ter Kokma” kampanyasının yüzü ise A Milli Futbol Takımımızın yıldız futbolcularından Merih Demiral oldu. Kampanyanın hayata geçirilmesinin ardından Merih Demiral, Evyap’ın Tuzla fabrikasında çalışanlarla buluştu.

Yenilenen ambalajı ve kokuları ile pazara iddialı bir şekilde dönen Blade Deodorant’ın marka yüzü, A Milli Futbol Takımımızın yıldız futbolcularından ve takım kaptanlarından Merih Demiral, Evyap’ın Tuzla fabrikasını ziyaret etti. İcra Kurulu Başkanı Mehmed Evyap, Türkiye Genel Müdürü Serkan Ödemiş, Kişisel Bakım Kategorisi Genel Müdürü Özlem Esen ve Tedarik Zinciri Servisler Lideri Barış Korlu ile sohbet eden Merih Demiral; daha sonra online bağlantı ile Türkiye’deki tüm satış ekiplerinin sorularını cevapladı. Evyap yöneticileri ve üretim çalışanları ile yemek yiyen Demiral, son olarak Blade deodorantlarının üretildiği Aerosol fabrikasını ziyaret etti.

‘’Merih’in başarılarını gururla takip ediyoruz’’

Ziyaret sırasında Merih Demiral ile bir süre sohbet eden Evyap Türkiye Genel Müdürü Serkan Ödemiş, ‘’Merih Demiral, uzun yıllardır ülkemizi başarıyla temsil ediyor; Merih’in başarılarını gururla takip ediyoruz’’ dedi. Evyap markalarından Emotion’ın kadın deodorant pazarında lider olduğunu vurgulayan Ödemiş, ‘’Blade, köklü bir markamız; yenilenen ambalajı ve kokuları ile pazara iddialı bir şekilde giriş yaptı. Kadın deodorant pazarındaki başarımızı, Blade ile erkek deodorant pazarına da taşımak istiyoruz. Merih Demiral ile yaptığımız iş birliği, bu amacımıza ulaşmamızda çok önemli bir katkı sağlayacak. Merih henüz genç olmasına rağmen kariyerinde inanılmaz işlere imza atıyor ve ülkemizi Avrupa futbolunun en üst seviyesinde temsil ediyor. Ayrıca; Milli Takımımızın da vazgeçilmez oyuncularından biri. Kariyerinin yanı sıra, karakteri ve duruşu ile de Evyap değerleriyle birebir örtüşüyor. Merih Demiral ile iş birliğimizin uzun yıllar sürmesini temenni ediyoruz’’ dedi.

‘’Köklü bir Türk şirketinin marka yüzü olmak gurur verici’’

Evyap gibi Anadolu’da doğan köklü bir şirketin marka yüzü olmanın kendisi için gurur verici olduğunu belirten Merih Demiral, ‘’Evyap markalarını tüm Türkiye biliyor ve severek kullanıyor. Ziyaretim esnasında öğrendim ki, bu markaların ürünleri 100’den fazla ülkeye ulaştırılıyormuş. Bu kadar başarılı bir Türk şirketi ile iş birliği yapmak gurur verici. Reklam kampanyasının da çok başarılı olacağına inanıyorum, filmimizi de çok beğendim’’ dedi.

Yenilenen Blade deodorantları hakkında da konuşan Merih Demiral ‘’Profesyonel bir sporcu olarak fiziksel performansımızı her zaman en üst noktada tutmamız gerekiyor. Yoğun bir maç ve antrenman trafiğimiz var ve bu yoğunlukta elbette sürekli terliyoruz; ancak ter dökmek ter kokmak demek değil. Blade deodorantlarının hem sloganı hem de performansı tam bana göre” şeklinde konuştu.

Demiral, fabrika ziyareti ile ilgili olarak da şunları söyledi: “Reklam yüzü olduğum markanın ürünlerinin üretim sürecini yakından görmek istiyordum. Yöneticilerden tüm çalışanlara, burada bir aile ortamı var ve ben de çok sıcak karşılandım. Üretim tesislerini gezmeyi ve çalışanlar ile bir araya gelmeyi özellikle çok istemiştim; buradaki atmosfer beni çok etkiledi. Beni fabrikada ağırlayan tüm Evyap ailesine teşekkür ederim.’’

Kapsamlı tüketici araştırmaları ve Evyap’ın AR-GE merkezinde yürütülen bilimsel çalışmalar doğrultusunda ürünlerini yenileyen Blade’in, paraben, alüminyum ve silikon içermeyen formülü ve 6 farklı kokusu, ter kokusunun engellenmesine yardımcı oluyor. Cool Fresh, Green Dream, Self Confidence, Mountain Fresh, Marine Fresh ve Deep Chill kokularıyla gün boyu ferahlık hissi veren yeni Blade deodorant serisi, böylece aktif hayatın kesintisiz devam etmesini sağlıyor.