Teketek Haber

CARREFOURSA’DAN YAKIT KAMPAKYASI

CARREFOURSA’DAN YAKIT KAMPAKYASI
01 Şubat 2018 - 11:40

Kampanya çerçevesinde Opet 10 TL’ye varan akaryakıt puan, Aygaz ise 10 TL değerinde LPG puan hediye edecek

CarrefourSA’nın başlattığı kampanya kapsamında CarrefourSA Kart ile tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde kullanmaları için puan kazanacak.

Şirketin açıklamasına göre, CarrefourSA’dan 19 Şubat’a kadar alışveriş yapanlara yönelik kampanya çerçevesinde Opet 10 TL’ye varan akaryakıt puan, Aygaz ise 10 TL değerinde LPG puan hediye edecek. Opet mobil uygulaması katılımında ise 5 TL değerinde ek puan ilave edilecek.

Kampanyaya katılmak için CarrefourSA Kart ile yapılan 100 TL ve üzeri alışverişte verilen satış fişinin altında yer alan, bir kere kullanılabilen katılım kodunu SMS ile 6738’e göndermek yeterli olacak. Bunun için önce CARREFOURSA, sonra da aralarında birer boşluk bırakarak sırasıyla cep telefonu numarası, araç plakası ve katılım kodu yazılacak.

Ardından Opet’ten 10 TL değerinde akaryakıt puan, Aygaz’dan 10 TL değerinde LPG puan müşterilerin cep telefonu numarasına yüklenecek. SMS ile kaydı alınan müşterilere ayrıca Opet mobil uygulamasında kullanılabilecekleri 5 TL değerinde akaryakıt puan içeren ikinci bir katılım kodu daha gönderilecek.

Opet mobil uygulamasında CarrefourSA kampanyasındaki şifre girişi alanına şifreyi giren müşterilerin cep telefonlarına ilave 5 TL akaryakıt puan yüklenecek. Puanlar, Paro sisteminde aktivasyonu yapılmış cep telefonu numarasıyla 31 Mart’a kadar Opet ve Aygaz istasyonlarında harcanabilecek.

Akaryakıt puanları OPET istasyonlarından tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri benzin veya motorin alışverişlerinde, LPG puanları ise kampanyaya dahil olan Paro üyesi Aygaz ve Mogaz istasyonlarında tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri otogaz alışverişlerinde geçerli olacak.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin