marmaris tekne turları
ÇİFTLERE YATAKTA KALİTELİ UYKU ALANI  TUTKU YATAK’TAN « Teketek Haber

Teketek Haber

ÇİFTLERE YATAKTA KALİTELİ UYKU ALANI  TUTKU YATAK’TAN

ÇİFTLERE YATAKTA KALİTELİ UYKU ALANI  TUTKU YATAK’TAN
16 Kasım 2021 - 13:41

Farklı vücut yapılarına sahip çiftler için geliştirilen Dual Comfort Sistemi, çiftlerin yatak sertliğini bölgesel olarak istedikleri gibi kullanmalarını sağlıyor. Bu sayede çiftlerin biri yumuşak yatakta yatarken diğeri sert yatakta yatabiliyor.

Birçok çiftin sıkıntısı olan uyku esnasında yataktaki yumuşaklık ve sertlik konusu, Tutku Yatak’ın Dual Comfort özellikli Comfort Zone modeli ile tarihe karışıyor. Uyku konusundaki anlaşmazlıklarda, çiftlerin konforlu bir uyku için partnerlerinden farklı sertlik seviyesine duydukları ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen dual comfort özellikli
Comfort Zone yatak modeli, partnerlerin ihtiyacı olan kişiselleştirilmiş konfor dereceleri sayesinde, yatağın iki bölümünde iki farklı yay ve destek sistemi kullanılarak üretiliyor.

“Yatakta Tutku, Kaliteli Uyku”

Yataktaki bu teknoloji ile kişisel yatak tercihini tek bir yatakta buluşturmanın yanı sıra, özellikle farklı vücut yapılarına sahip çiftler için geliştirilen dual comfort sistemi, çiftlerin yatak sertliğini bölgesel olarak istedikleri gibi kullanmalarını sağlıyor. Bu sayede çiftlerin biri yumuşak kısımda yatarken diğeri ise sert kısımda rahatlıkla uyuyabiliyor.

Siz de en yeni yatak modellerini www.tutkuyatak.com.tr adresinden inceleyebilir ve Türkiye genelinde yer alan Tutku Yatak mağazalarını ziyaret ederek en güzel koleksiyonları yakından keşfedebilirsiniz.

 

Holzentsorgung Berlin