Teketek Haber

ÇOCUKLARA KARNE EĞLENCESİ NEXT LEVEL AVM’DE

ÇOCUKLARA KARNE EĞLENCESİ NEXT LEVEL AVM’DE
15 Haziran 2022 - 16:45

TRT Çocuk’un sevilen kahramanlarından Aslan, yepyeni maceralarıyla Next Level AVM’de olacak

JLL Türkiye tarafından yönetilen, zengin marka karması, merkezi lokasyonu ve geniş teras alanlarıyla Başkentin en gözde alışveriş merkezlerinden Next Level AVM, hayata geçirdiği aktivitelerle büyük küçük her yaştan ziyaretçisine hitap etmeye devam ediyor.

17 Haziran’da karnelerine kavuşacak olan minikler, 17 – 18 – 19 Haziran tarihlerinde TRT Çocuk’un en sevilen karakterlerinden Aslan ile buluşacaklar. Aslan’ın birbirinden heyecanlı maceraları ve eğitici hikayeleriyle keyifli vakit geçirecek olan minikler, eğlenceye doyacak. Etkinlik, 3 gün boyunca 14.00 – 16.00 ve 18.00 saatlerinde, 3’er seans olarak ücretsiz gerçekleşecek.

Max Level’da sürprizler devam ediyor

‘’Oyundan büyük işler’’ sloganıyla Next Level AVM’de kapılarını açan ve Ziraat İşletme Yönetimi tarafından işletilen aile ve çocuk oyun merkezi Max Level, eğitici, eğlenceli oyun ve aktivitelerle tatilde de ailelerin ilk adresi olacak. Merkez, haftanın her günü minikleri birbirinden özel sürprizlerle ağırlamaya devam edecek.

En son teknolojilerle donatılmış bölüm ve kurgularıyla eğitim alanında da çocuklara önemli katkılar sağlayan yeni nesil aile ve çocuk merkezi Max Level, birbirinden keyifli atölyeleri, sanatsal aktiviteleri, çocuk gelişimini destekleyen içerikleri ve farklı temalarıyla Anadolu’nun en zengin eğlence merkezi olarak tatilin de gözdesi olacak.

Çocuk tiyatrosundan dans atölyelerine kadar birçok aktivitenin gerçekleştiği Max Level’da hediye kart uygulaması da çeşitli kampanyalar ile avantajlar sağlıyor.

El yapımı özel tasarımlar 19 Haziran’a kadar Next Level AVM Bazaar’da

Tatili keyif ve eğlenceye dönüştüren Next Level’da aileler için de çok sayıda seçenek yer alıyor. El yapımı özel tasarımların ve birbirinden şık hediyelik ürünlerin sergilendiği Next Level AVM Bazaar  19 Haziran’a kadar gezilebilecek.