Teketek Haber

COPA, KARADENİZ BÖLGESİ VE ŞANLIURFA BAYİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

COPA, KARADENİZ BÖLGESİ VE ŞANLIURFA BAYİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
20 Haziran 2022 - 11:29

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından COPA, Şanlıurfa’daki bayileriyle 7 Haziran Salı günü Nevali Otel’de, Karadeniz Bölgesi bayileriyle de 13 Haziran Pazartesi günü Samsun Sheraton Otel’de bir araya geldi. Toplantılarda 2022 yılının ilk 5 ayını değerlendirilirken, yeni döneme ilişkin hedef ve stratejilerini paylaşıldı.  

Yüksek verimli iklimlendirme çözümleri sunan COPA Isı Sistemleri, iş ortaklarıyla bir araya gelmek amacıyla düzenlediği bayi ve yetkili servis toplantılarına hız kesmeden devam ediyor. COPA Isı Sistemleri, Şanlıurfa’daki bayileriyle 7 Haziran Salı günü Nevali Otel’de, Karadeniz Bölgesi bayileriyle de 13 Haziran Pazartesi günü Samsun Sheraton Otel’de bir araya gelerek, verimli toplantılar gerçekleştirdi. 2022 yılının ilk 5 ayını değerlendirildiği toplantılarda COPA’nın hedefleri, ürünleri ve satış sonrası hizmetleri ele alındı.

Toplantıda sunum gerçekleştiren COPA Türkiye Satış Müdürü Can M. Zengin, COPA’nın satış stratejilerinden ve bölgelerdeki büyüme hedeflerinden bahsetti. COPA Satış Sonrası Hizmetler Yöneticisi Ali Erdemir, gerçekleştirdiği sunumda satış sonrası hizmetlerin önemini vurgularken, Ürün Yöneticisi Okan Aygün ise COPA ürünleri hakkında sunumlar gerçekleştirerek detaylı bilgiler paylaştı.

Yeni ürünleriyle sektörde büyük ses getiren işlere imza atan COPA’nın Pazarlama Müdürü Deniz Baskak ise, markanın 2022 pazarlama faaliyetleri ve hedef pazarlardaki gelişmelerle ilgili bayilere bilgi verdi. Baskak ayrıca, dijitalde viral olan Naya Line’ın reklam filmleri hakkında detaylar paylaştı.

Şanlıurfa ve Samsun’da gerçekleşen verimli ve interaktif toplantılar sonrasında tüm katılımcılar akşam yemeğinde bir araya gelerek keyifli vakit geçirdi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin