Teketek Haber

DİJİTAL EMLAKÇILIKTA DOĞRU ADRES FARK YARATIR

DİJİTAL EMLAKÇILIKTA DOĞRU ADRES FARK YARATIR
02 Haziran 2022 - 17:50

Emlak piyasasında geleneksel yöntemlerle birlikte dijital emlakçılıkta giderek artan bir ivme ile büyüyor. Online ihale sistemi ile gayrimenkul satışına aracılık hizmeti sunan www.gayrimenko.com, kuruluşunun üzerinden geçen yaklaşık 1 yıllık süreç içerisinde 100’ü geçkin satışa aracılık ederek yatırımcıların yeni adresi oldu.

Bankaların ve finans kuruluşlarının gayrimenkullerini en şeffaf şekilde pazarlama hedefiyle yola çıkarak dijital emlakçılık sektörüne ‘merhaba’ diyen Gayrimenko.com alanında uzman personellleri ile satış süreçlerinin tümünde verdiği hizmetle kısa zamanda sektörün yükselen yıldızı oldu.

www.gayrimenko.com adresi üzerinden, SPK lisanslı değerleme şirketleri tarafından hazırlanan değerleme raporları baz alınarak fiyatlandırılımış taşınmazlara çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

DEĞERLEME RAPORLARI İLE DOĞRU FİYATLAMA

Gayrimenko.com adresinde anlaşmalı bankaların gayrimenkulleri yatırımcıyla buluşurken, milyonlarca vatandaşın en büyük hayallerinden biri olan ‘mülk almak’, alanında uzman danışmanların hizmetiyle güvenilir hale geliyor. Alıcılar, gayrimenko.com üzerinden, SPK Lisanslı Şirketlerce hazırlanmış değerleme raporları ile fiyatları belirlenen ihalelere, siteye çok kolay bir şekilde üye olunarak tek tıkla teklif verilebiliyor.

TÜM SÜREÇLERDE UZMAN DANIŞMANLIK HİZMETİ

Gayrimeko.com Yönetim Kurulu Başkanı Can Gebetaş bir mülkün satın alma süreçlerinin en doğru ve güvenilir şekilde yürütülmesinin tüketici açısından önemini vurgulayarak “Bir mülkün satın alım süreçleri, ilgili resmi kurum incelemeleri ve tapu devir süreçleri göz önünde bulundurulduğunda son derece önemli ve titizlikle çalışması gereken süreçlerdir. Gayrimenko.com olarak, hedefimiz; müşterilerimize süreçlerin tamamında en şeffaf haliyle hizmet verebilmektir. Web sitemiz üzerinden satışa çıkarılan her gayrimenkul için SPK ve BDDK lisanslı değerleme şirketleri tarafından hazırlanan değerleme raporları bulunmaktadır. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz müşterilerimizin ilgilendiği mülklerle ilgili tüm bilgileri hazırlanan değerleme raporlarını dikkate alarak paylaşmaktadırlar. Anlaşmalı olduğumuz bankaların, finans kurumlarının ve şirketlerin gayrimenkullerini yatırımcılara sunuyoruz. Bu sistem tamamen şeffaf bir şekilde işliyor. Tüm katılımcılar en yüksek son 5 teklifi sistem üzerinden görebiliyor. Verilen her bir yeni teklifte diğer katılımcılara SMS yoluyla bilgilendirmeler yapılıyor. İhale takibi canlı şekilde yapılabiliyor, ve ihale sonuç raporları hazırlanarak satıcı kurumlara iletiliyor” şeklinde sistemi anlatıyor.

TÜKETİCİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMAYACAK

Gebetaş, dijital emlakçılık sisteminin geleneksel yöntemlerin yanında giderek büyüyen bir pazar payına sahip olduğunu belirterek “İnternet sitemizde yer alan gayrimenkul ilanlarının tamamı değerleme raporları hazırlanmış gayrimenkullerdir. Bu şu anlama geliyor; fiyat bu kurumların raporlarına göre belirleniyor, alacağınız gayrimenkulün metrekaresi bu kurumlarca tespit ediliyor. Tüm ilgili kurum (tapu ve belediye vb) incelemeleri yapılıyor ve müşteriler en şeffaf şekliyle bilgilendiriliyor. Yani tüketiciyi hayal kırıklığına uğratacak bir konu hiçbir şekilde söz konusu olmuyor” dedi.

www.gayrimenko.com adresinde girdiğiniz ihaleyi kaybetseniz bile yatırdığınız hizmet bedeli 5 gün içerisinde yeniden banka hesabınıza eksiksiz bir şekilde geçiyor. Bunun yanı sıra hizmet bedelini isterseniz kendi kredi kartınızda bloke ettirerek de dijital ihaleye katılabilirsiniz.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE

Gayrimenko.com, müşterilerinin gayrimenkul satışlarının belediye ve tapu sorgulamaları, kredilendirilme süreçleri gibi adımlarında tam ve şeffaf bir hizmet sunma anlayışıyla hareket ediyor. Gayrimenko.com adresinden Türkiye’nin her ilinde bankalara, finans şirketlerine, çeşitli kurum ve kuruluşlara ait konut, ticari, arsa, tarla, arazi gibi gayrimenkullerin online ihalelerine girebilirsiniz.

TEK TIKLA EV SAHİBİ OLUN

Sizler de gayrimenko.com adresinde üyeliğinizi çok kolay bir şekilde yaparak online ihale süreçlerine katılabilir, dilediğiniz kadar teklif vererek ihtiyacınız olan gayrimenkule sahip olabilirsiniz.