Teketek Haber

Engin Özavcı Ödülünü Sunucu Özlem Yıldız’ın elinden aldı!

Engin Özavcı Ödülünü Sunucu Özlem Yıldız’ın elinden aldı!
06 Haziran 2022 - 17:24

İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasındaki en başarılı isimlerin ödül aldığı Uluslararası Altın Kalite Ödülleri gecesi 25 Mayıs’ta İstanbul Dedeman Otel’de gerçekleştirildi.

Farklı sektörlerden alanının en iyisi olan isimlerin önemli ödüller aldığı gecenin sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Şenol İpek yaptı.

Uluslararası Altın Kalite Ödül Töreni’nde ‘’Yılın En İyi Kişisel Koruyucu Ekipmanlar Firma Ödülü’’ Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Engin Özavcı’ya Özlem Yıldız tarafından takdim edildi.

2019 yılında kurulan Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş. Covid-19 tedbirleri kapsamında kullanılan maske, tulum, cerrahi önlük gibi kişisel koruyucu ürünlerin üretimini üstlenerek, AMSTERDAM markası ile globalleşme yolunda emin adımlarla ilerledi. Pandemi sürecinde hem ülkemizin hem de dünyanın ihtiyaçlarını karşılamayı misyon edinerek ihracat yapan şirketler arasında büyük başarılar elde etti.

Günümüzde 3’ü aşkın Anonim Şirketi, fason üretim olarak yaklaşık 1500 çalışan ve 27 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla Türkiye’nin büyük topluluklarından biri olan Yalıtkan Paspas Kauçuk Ürünleri A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Engin Özavcı konuşmasında; ödül ve organizasyon için teşekkür ederken yeni açtığı AZTEC Savunma Medikal Sanayi A.Ş’yi de kısaca tanıttı. Yeni markası MEDCLOT’un misyonunun 27 ülkede tanınan AMSTERDAM markasıyla aynı olduğunu belirterek yeni markanın da yurtdışında tanınması için özverili şekilde çalıştıklarını belirtti. MEDCLOT Kanama Durdurucu ürünü global bir marka haline getirmek için ekibinin hazır olduğunu, Türkiye’yi uluslararası alanda en iyi şekilde temsil etme gayreti içerisinde olduğunu, bu vizyonu benimseyen ve hedeflerine ulaşmasında destek olan tüm personellerine teşekkür ettiğini belirterek konuşmasını sonlandırdı.