Teketek Haber

ESKİ MAKİNANIZIN YERİNE YENİ MAKİNA

ESKİ MAKİNANIZIN YERİNE YENİ MAKİNA
22 Kasım 2019 - 10:55

Emektar Makina 60 yılı aşan uzmanlığı, profesyonel personeli ve yılların deneyimiyle işbirlikçilerine faydalı çözümler sunmaya devam ediyor.

Üretimin kalitesi, büyük oranda kullanılan makinalara bağlıdır. Performansı düşen veya artık üretim ihtiyacına cevap vermeyen makinalarla çalışmak, firmalar için üretim sorunlarına neden oluyor.

Firmalar uzun zamandır kullandıkları makinalarını, yeni ve son teknolojiyle donanımlı, verimli makinalarla değiştirmek istediklerinde, onlara en iyi çözümü ve ödeme kolaylığını Emektar Makina sunuyor.

YENİ MAKİNANIZI 18 AY VADE İLE ALIN

Emektar Makina’nın, eski makinalarını değiştirmek isteyen firmalara yönelik sunduğu kampanya ile isteyen firmalar eski makinasını getiriyor, eskisini verip yerine yenisini 18 ay vadeyle alıyor.

Üretici firmalar; akbant, sac işleme makinası, giyotin plazma boru ve profil bükme ya da silindir bükme makinası gibi herhangi bir marka ve modeldeki eski makinasını getiriyor, vadeli ödeme kolaylıklarıyla yeni makinaya sahip oluyor.

Emektar Makina’nın sunduğu çözümler ve üretimde ihtiyaç duyulan makinaları 18 ay vade kolaylığıyla almak için Emektar Makina ile iletişime geçebilirsiniz.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin