Teketek Haber

EVLERDEKI WI-FI SINYAL SORUNU İÇIN YENI BIR ÜRÜN: MERCUSYS ME20

EVLERDEKI WI-FI SINYAL SORUNU İÇIN YENI BIR ÜRÜN: MERCUSYS ME20
09 Haziran 2022 - 16:22

Bütçe dostu ağ markası Mercusys, evlerdeki Wi-Fi sinyal sorununu çözen yeni bir ürünü satışa sundu. ME20 model Wi-Fi sinyal genişletici, yüksek hız ve çift kanal desteğiyle evin her yerinde güçlü bir bağlantı sağlıyor.

Günümüzde birçok evin ortak internet sorunu, evin her yerinde güçlü ve kesintisiz bağlantı yapılamaması. Modem ya da yönlendiriciden uzak bölgelere Wi-Fi sinyalleri yeterince güçlü ulaşamayabiliyor ve bu da önemli bir sorun oluşturuyor. Bu sorunu çözmek için kullanılan en yaygın ürün ise Wi-Fi sinyal genişleticiler (range extender).

Bütçe Dostu ağ markası olan Mercusys®, kolay kurulup hemen çalışabilen yeni bir sinyal genişletici modelini satışa sundu. ME20 model ürün, yüksek bağlantı hızı ve çift kanal desteğiyle evlerdeki Wi-Fi sinyal sorununu kolayca çözüyor.

Yüksek Hız, Çift Kanal, Kolay Kurulum ve Kullanım…

ME20 sinyal genişletici, AC destekli bir ürün ve çift kanallı bir Wi-Fi ağı oluşturuyor. Hem yüksek kablosuz hız (toplamda 750 Mbps) hem çift kanal desteğiyle evin her yerine Wi-Fi sinyallerinin ulaşmasını sağlayan ürün, prize takılarak kullanılıyor. Kurulumu da basit olan bu model ile kolay bir şekilde evdeki Wi-Fi sinyal sorunu çözülüyor. Ürün üzerinde yer alan WPS tuşana basarak modemle eşleşiyor ve çalışır hale geliyor.

Ürünün akıllı sinyal göstergesi ise en uygun yere yerleştirilmesi için kullanıcılara yol gösteriyor. Bu sayede modemden alınan Wi-Fi sinyalleri, evin diğer noktalarına da güçlü ve kesintisiz olarak ulaşabiliyor.

Uyarlanabilir Yol Seçimi, Yüksek Hızlı Mod gibi özellikler sayesinde çok daha verimli bağlantı sağlayan Mercusys ME20, aynı zamanda yerleşik bir erişim noktası (access point) özelliğine de sahip. Cihaz üzerinde yer alan Ethernet girişi sayesinde kablolu internet bağlantlarını kolayca çift kanallı kablosuz bağlantıya döünüştürmek mümkün oluyor. Ayrıca bu girişe kablo ile ağa dahil olan PC, IPTV gibi cihazlar da bağlanabiliyor. (BDS)