Teketek Haber

GENÇ ŞARKICI ALEYNA DALVEREN’İN DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASINA ÜNLÜ AKINI!

GENÇ ŞARKICI ALEYNA DALVEREN’İN DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASINA ÜNLÜ AKINI!
05 Temmuz 2022 - 11:09

Türkiye’nin yerli Britney Spears’ı olarak tanınan ünlü şarkıcı Aleyna Dalveren, yeni yaşına görkemli bir kutlama ile girdi. Hande Yener ve Serdar Ortaç’ın sahne aldığı organizasyona birçok ünlü isim de katıldı. Magazin basının yoğun ilgi gösterdiği davette Dalveren, Hande Yener ve Serdar Ortaç ile şarkı söyledi.

Son dönemde Yıldız Tilbe’nin “Yürü Anca Gidersin” şarkısına getirdiği kendine has yorumla adından başarıyla söz ettiren ünlü şarkıcı Aleyna Dalveren, yeni yaşına ünlü isimlerle birlikte girdi.

Ataşehir’de popüler bir kulüpte gerçekleşen doğum günü kutlamasında Dalveren’i sanatçı dostları yalnız bırakmadı. Pop müziğin usta isimleri Hande Yener’in sahne aldığı gecede Serdar Ortaç da konuk sanatçı olarak yer aldı.

ÜNLÜ İSİMLERLE ŞATAFATLI KUTLAMA

Hande Yener ve Serdar Ortaç’ın yanı sıra pek çok ünlü isim de davette yerini aldı. Ünlü şarkıcı, pastasını Hande Yener ve Serdar Ortaç ile birlikte kesti.

Yener ve Ortaç’ın şarkılarıyla eğlendirdiği anların ardından Serdar Ortaç ve Aleyna Dalveren, kameraların karşısına geçerek magazin basınının sorularını yanıtladı.

Dalveren, gerçekleşen görkemli organizasyonun ayrıntılarını sosyal medyadan takipçileri ile de paylaşarak, mutluluğuna onları da ortak etti.