marmaris tekne turları
GNC MAKİNA İZMİR’Lİ SANAYİCİLERLE BULUŞTU « Teketek Haber

Teketek Haber

GNC MAKİNA İZMİR’Lİ SANAYİCİLERLE BULUŞTU

GNC MAKİNA İZMİR’Lİ SANAYİCİLERLE BULUŞTU
29 Eylül 2021 - 14:59

Talaşlı imalat sanayinin önemli oyuncularından olan GNC Makina, Kemalpaşa Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KESİAD) ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.  GNC’nin tanıtım etkinliğiyle gerçekleşen toplantıda konuşan GNC Makina Genel Müdürü Emre Seçkin, İzmir sanayicilerinin Türkiye ekonomisinde önemli yeri olduğunu belirterek firmalarının yapılanmalarından ve İzmir bölge ekonomisine nasıl katkıda bulunabileceklerine dikkat çekti. Yoğun ilginin olduğu toplantıda sanayicilerin sorunları da masaya yatırıldı.

Kemalpaşa Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KESİAD) pandemiden dolayı ara verdiği kahvaltılı ‘’Perşembe Toplantıları’’na yeniden başladı. Hijyen koşullarının gözetildiği ilk KESİAD toplantısının sponsorluğunu GNC Makina üslendi. İzmirli sanayicilerle bir araya gelen GNC Makina, üretim sektörüne yönelik, CNC tezgâhları alanındaki çözümlerini ve neler yaptığını anlattı. Sanayicilere kendini tanıtan GNC Makina, verimlilik, zaman yönetimi, proje tasarımı hakkında sağladığı avantajlardan bahsetti.

Kemalpaşa Ramada Hotel & Suits’te gerçekleşen kahvaltılı buluşmaya KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk, Kemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Arzu Külahcıoğlu Altıntoz, KESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Seçil Beydemir Kaynak, GNC Makina Genel Müdürü Emre Seçkin, GNC Makina yetkilileri, dernek üyesi sanayici ve iş insanları katıldı.

ÜRETİME KATKI SAĞLAYACAK PROJELER…

Toplantıda konuşan,  GNC Makina Genel Müdürü Emre Seçkin İzmir’deki sanayi ve üretim potansiyelini çok önemsediklerini ve bölgede güçlerini artırmak istediklerini belirtti. Victor Taichung, NakamuraTome, GROB, Romi, Vision Wide, Vonghler ve Lico gibi yüksek hız ve niteliğe sahip CNC makinelerinin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduklarını ifade eden Seçkin, GNC Makina’yı bir sunumla tanıttı. Seçkin sunumunda, GNC Makina’nın faaliyetlerinden, sektörün sorunlarından, Türkiye’deki yapılanmalarından, önümüzdeki döneme ait yatırımlarından ve hedeflerinden söz etti..

Üretimde en büyük problemin kalifiye eleman sıkıntısı olduğunu vurgulayan Seçkin, sanayicilerin yaptıkları yatırımların sadece bu sebeple bile sekteye uğradığına dikkat çekti. Üreticiler için zamanın, kapasitenin, verimliliğin çok kıymetli olduğunu da sözlerine ekleyen Seçkin, Türkiye’de örneği olmayan yeni ofisleri ile  sektörün sorunlarına çözüm olacak yeni projelerinden bahsetti.

2200 METREKARELİK YENİ TESİSLE SEKTÖRDE İLK VE TEK

Seçkin, ‘’2200 metrekarelik bir alana sahip yeni binamızda, makinaları gösterebileceğimiz showroomumuz, eğitim salonlarımız, akademi alanlarımız, demo üretimi yapabileceğimiz bir tesisimiz de olacak’’ dedi. Tek bir noktada üreticilerin ihtiyaçlarını aynı anda karşılayabilecekleri bir bina oluşturduklarından söz eden Seçkin  ‘’Bizim gibi makine tedarikçileri arasında bu tarz büyüklükte ve anlayışta bir tesise sahip başka firma yok. Sektörde ilk ve tekiz. İstiyoruz ki merkez üssü İstanbul olan bir akademimiz olsun. Firmalar bize elemanlarını göndersin. Biz onları yetiştirelim, onlar da dönsünler çalıştıkları tesislerin verimliliğini artırsınlar’’ diye devam etti.

Savunma sanayinden otomotive, havacılıktan kalıp ve kalıp endüstrilerine, enerji teknolojilerinden medikal endüstrisine kadar birçok sektöre üretim desteği veren GNC Makina’nın Satış Müdürü Berkin Bilge, firmanın distribütörlüğünü gerçekleştirdiği makinalar hakkında da detaylı bilgiler paylaştı. Sunumda özellikle Grob ve Nakamura-Tome makinaları oldukça ilgi gördü.

 

GNC CNC Makina Teknolojileri Hakkında 

Talaşlı imalat sanayinin temel üretim araçlarından takım tezgâhları alanında önemli bir güce sahip olan GNC Makina, 2010 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürüyor. GNC Makina, Victor Taichung, Nakamura  –  Tome, Grob, Romi, Vision Wide, Vonghler ve Lico gibi yüksek hız ve niteliğe sahip CNC makin markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya ve Adana’da bölge temsilcilikleri bulunan GNC Makina tüm Türkiye’de satış ve servis hizmeti de veriyor. GNC Makina, savunma sanayinden otomotive, havacılıktan kalıp ve kalıp endüstrilerine, enerji teknolojilerinden medikal endüstrisine kadar birçok sektöre üretim desteği sunuyor.

Üretim yapan firmalara o üretimi yapacakları makinaları temin eden GNC Makina, üretim öncesi ve sonrasında tüm süreçte danışmanlık hizmeti vererek servis hizmeti ve lojistik sağlıyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Holzentsorgung Berlin