marmaris tekne turları
GÜNDEMİMİZ ÖZGÜRLÜK, YATIRIM VE ‘TEK DİJİTAL PAZAR’DIR « Teketek Haber

Teketek Haber

GÜNDEMİMİZ ÖZGÜRLÜK, YATIRIM VE ‘TEK DİJİTAL PAZAR’DIR

GÜNDEMİMİZ ÖZGÜRLÜK, YATIRIM VE ‘TEK DİJİTAL PAZAR’DIR
22 Ocak 2021 - 13:21

Gündemimiz, hükûmet ile sosyal medya şirketlerinin bilek güreşi değil, teknoloji yatırımlarını çeken özgürlükçü bir Türkiye olmalıdır

Sosyal ağ sağlayıcılarına getirilen yeni yükümlülüklerin uygulamaya konulmasıyla birlikte Türkiye’nin demokrasi ve ifade özgürlüğü sorunu bir kez daha görünürlük kazanmıştır. Ülkemizde temsilcilik açacağını söyleyen şirketler, ‘devlet kurumları tarafından yapılan içerik kaldırma taleplerinin incelenme süreçlerini değiştirmeyeceğini’ ifade etmiştir.

Türkiye’nin, çok uluslu şirketlerin kararlarından bağımsız olarak evrensel kalitede bir demokrasiyi hak ettiği unutulmamalıdır. Demokrasi ve ifade özgürlüğünü korumak; kâr amaçlı çok uluslu şirketlerin değil, siyasi partilerin ve sivil toplumun görevidir.

Türkiye’nin gündemi yasaklar olmamalıdır. Türkiye’nin gündemi dostlar alışverişte görsün mantığıyla yapılan düzenlemeler veya reklam kısıtlamalarını atlatmak olmamalıdır.

Gündemimiz özgürlük, yatırım ve tek dijital pazardır

DEVA Partisi’nin gündemi; ülkemizi interneti özgür olmayan bir ülkeler liginden, Bangladeş, Kolombiya ve Zimbabwe gibi ülkelerin gerisinde yer almaktan bir an evvel kurtarmaktır.

DEVA Partisi’nin gündemi; komşularımıza giden milyar dolarlık teknoloji yatırımlarını ülkemize çekmektir. Ülkemizden yeni ‘unicorn’lar çıkarmak, gençlerimize yeni fırsatlar sunmaktır.

DEVA Partisi’nin gündemi; Avrupa Birliği müzakerelerinde ‘tek dijital pazar’ konusunu önceliklendirmektir. Küresel platformlarda kürsü sahibi bir Türkiye’nin dünya çapında üretilen çözümlere paydaş olmasıdır.

DEVA Partisi’nin gündemi, daha hür, daha zengin ve dünyaya daha entegre bir Türkiye’yi inşa etmektir.

rus porno