Teketek Haber

HAKAN KÜÇÜKBAY’A ‘ÖMÜR BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ’

HAKAN KÜÇÜKBAY’A ‘ÖMÜR BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ’
18 Aralık 2018 - 10:42

Dünyanın önde gelen reklam planlama ve dağıtım şirketlerinden olan HL Group Companies, medya planlama uzmanı gazeteci Hakan Küçükbay’a, ‘Asya Kıtası Yaşam Boyu Başarı Ödülü’ verdi.

İsveç menşeli şirketin Türkiye sözcüsü dünyaca ünlü çizer Tayyar Özkan tarafından yapılan belge takdimi sonrasında Küçükbay, yaptığı açıklamada; “Türkiye’de ve dünyada PR adına son dönemde ciddi bir bilinçlenme söz konusu. Buna eşgüdümlü olarak, firmalar kurumsal izdüşümlerine paralel kalitede kişilerle ve şirketlerle çalışmayı arzuluyor. İşte, bu noktada devreye biz giriyoruz. Özellikle de sanatçılar, sağlık kuruluşları ve doktorlarımız, özenli bir çalışmaya gereksinim duyuyor. Yanı sıra söz konusu sektör ve kişiler ancak, prestij odaklı ileri seviyede planlama gerektiren işlerle başarıya ulaşıyor. Verilen ödül, sadece Türkiye değil global dünya normlarında yakaladığımız başarıyı simgelemekte olup, benden ziyade değerli firmalarımıza aittir. Onların başarısı da aynı milatta bizim başarımızdır. Takdir olunan ödül adına teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

HL Group Companies, daha önce ülkemizde Dünya Reformları Platformu’na sağladığı katkılarla ve Avfest Yayın Grubu ile yaptığı uluslararası dağıtım anlaşması ile gündeme gelmişti.