Teketek Haber

İL BAŞKANI DEBGİCİ, GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ

İL BAŞKANI DEBGİCİ, GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ
21 Mayıs 2018 - 0:11

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, gazetecilerle bir araya geldi. ( Ersoy Sevinç – Anadolu Ajansı )

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, gazetecilerle bir araya geldi.

Özel bir tesiste gerçekleştirilen sahur programında konuşan Debgici, 24 Haziran seçimleri için hazır olduklarını belirtti.

AK Parti’nin 21 Mayıs’ta milletvekili listelerini Yüksek Seçim Kuruluna teslim etmesinin ardından seçim çalışmalarının hızlanacağını ifade eden Debgici, şunları kaydetti:

“24 Haziran’a kadar zorlu bir süreç tüm Türkiye’de olduğu gibi Kahramanmaraş’ta da bizleri bekliyor. Bizler milletvekili listelerimiz açıklandıktan sonra sahaya inip çalışmalarımızı yapacağız. 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde birinci turda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı olarak seçileceğinden hiç kimsenin şüphesi yok. Parti olarak sadece seçimlerde çalışan bir parti değiliz. Seçim olmasa da halkımızın yanındayız. Ziyaretler yapıyoruz, halkımızın sorunlarını dinliyoruz. Çözümler bulmaya çalışıyoruz. Sadece seçim döneminde biraz daha aktif olarak çalışıyoruz.”