Teketek Haber

YEDİKUYULAR KAYAK MERKEZİNDE SUCUK EKMEK VE İSTİŞARE TOPLANTISI

YEDİKUYULAR KAYAK MERKEZİNDE SUCUK EKMEK VE İSTİŞARE TOPLANTISI
21 Şubat 2022 - 11:26

İyi Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı tarafından hafta sonu  Yedikuyular Kayak Merkezinde Sucuk Ekmek ve istişare toplantısı düzenlendi.

Kahramanmaraş İyi Parti il Başkanı Ahmet Çabukel “Birlikteliğin ve kuvvetin artması açısından bu tarz programların yapılması her açıdan önem arz etmektedir. Kahramanmaraş İyi’ler ailesi olarak, Yedikuyular Kayak Merkezinde bir araya geldik. Mangal ve sucuk şenliğimize tüm halkımızı davet ettik. Birliğimizin ve beraberliğimizin yeganesi olan Sayın Genel Başkanımızın resmini ve partimizin bayrağını Dağlar’a astık. Bu arada Ülkücü Şehidimizi unutmadık Fırat Yılmaz Çakıroğlu kardeşimizi şehadetinin 7. Yıl Dönümünde rahmet ve dualarla andık. bizim için güzel bir program oldu. Bu sebeple bu tarz programlar düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

Ayrıca  toplantımıza ve şenliğimize katılan tüm partililerimize, basın mensuplarımıza, üniversite öğrencilerimize ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Bu organizasyonda emeği geçen  Süleyman Tekerek, Süleyman Ipbüken, Süleyman Çıngılı, Koç Dağlı, Harun Karapinar, Mesut Dinçer, Hakan Torun, Fatih Ölmez, Burak Sert. Murat Doğan başta olmak üzere tüm emeği geçenlerden sonsuz teşekkür ediyorum .Allah herkesten razı olsun “

Çabukel; “ Programımıza Katılım sağlayan Faruk Atlı, Mustafa Bastırmacı, Fatih Öztürk, Ali Kayki, Mustafa Tunz, Doğan Murat Kılıç ve Neslihan Koca Nergiz’e teşekkür ederim. Hep beraber iktidara yürüyoruz. Yürüdükçe büyüyor büyüdükçe güçleniyoruz. Herkese kapımız açık. Herkesi partimize güç vermeye bekliyoruz” dedi.