Teketek Haber

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GASTROSHOW’DA ANA SPONSOR OLACAK

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GASTROSHOW’DA ANA SPONSOR OLACAK
31 Mart 2021 - 17:49

İzmir Büyükşehir Belediyesi Avrupa’nın en büyük Gastronomik Etkinliğinde ana sponsor olma kararı aldı. Turizm Medya Grubu ve Gastronomi Turizmi Derneği (GTD) ortaklığıyla 2-4 Haziran 2021 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi açık alan-ICC’ de düzenlenecek olan Gastro Show etkinliğinde İzmir ve Ege Bölgesi Gastronomi ve beslenme kültürü tüm detayları ile masaya yatırılacak.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı sn. Tunç Soyer , Gastroshow’la ilgili yapılan çalışmalara destek veriyor.

Gastroshow Nedir?

Turizm Medya Grubu ve Gastronomi Turizmi Derneği (GTD) ortaklığıyla 2-4 Haziran 2021 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi açık alan-ICC’ de düzenlenecek olan Gastro Show, tüm sektör paydaşlarını bir araya getirerek ticari hacmin artırılmasını ve konferans programlarıyla dünya liderlerini sektörle buluşturacaktır.

Turizm Medya Grubu ve Gastronomi Turizmi Derneği (GTD), gastronomi endüstrisinin farklı segmentlerinden oluşan geniş yelpazede katılımcı ve ziyaretçi profilini “7 Şehir, 7 Bölge, 7 Ülke” mottosuyla 2021 yılında ilk defa ağırlayacaktır.

Katılımcıları çok sayıda sektör ve pazarda faaliyet gösteren dünyanın en kaliteli gastronomi ürünleri üreticilerinden oluşmaktadır.