Teketek Haber

KAHRAMANMARAŞ’IN FIRTINASI ADANA’DA ESTİ

KAHRAMANMARAŞ’IN FIRTINASI ADANA’DA ESTİ
14 Mayıs 2024 - 20:21

Kahramanmaraş’ın spor camiasındaki başarısı ve performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran profesyonel genç yıldız İbrahim Koca, geçen sezon transfer olduğu Adana 1954 spor kulübünün bir üst lig olan 2.lige çıkmasında çıktığı 25 maçta forvet olarak yer aldığı müsabakalarda şehrimizi en iyi şekilde temsil etti.

Kahramanmaraş’lı genç yıldız İbrahim Koca’nın, takım arkadaşları ve yönetim tarafından uyum sağlaması hususunda sergilediği tutum ve spor camiasına uygun olan özverili ve gayretli olması Adana’nın spor camiası genelinde ve takımın taraftarlarınca ilgiyle karşılandı.

2023-2024 yılı sezonu 3.lig şampiyonu olarak 2.lige yükselen Adana 1954 futbol kulübünün genç yıldızı İbrahim Koca yaşadığı şampiyonluk heyecanı ile ilgili değerlendirmede bulundu.

İbrahim Koca; Öncelikle Adana’nın tarihine spor faaliyetiyle katkı ve değer sağlayan Adana 1954 futbol kulübü yönetimimize, teknik heyetine ve birlikte her anımızı takım arkadaşlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Buraya geldiğimde herhangi bir yabancılık hissettirmediler, beni sahiplendiler her zaman yanımda oldular. Profosyonel bir ligde, şehrimiz Kahramanmaraş’a yakışan bir şekilde mücadele etmek benim için büyük bir onurdur. Bu yıl deprem bölgesi olduğumuz halde, hocalarımızın yüksek koordinasyonu takım arkadaşlarımızın uyumu ile 3.ligden 2.lige çıkmayı başardık. Adana 1954 futbol kulübümüzün hedefleri daha üst liglerde yer alarak Adana’yı en güzel şekilde temsil etmek olduğuna inanıyorum, inşallah bizlerde bu başarının altına imza atmak için elimizden gelenin daha fazlasını yapacağımıza inanıyorum. Bu vesileyle, Adana 1954 Futbol kulübümüzün başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyor, 2.ligin kulübümüz açısından hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.