marmaris tekne turları
KASİAD ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR « Teketek Haber

Teketek Haber

KASİAD ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

KASİAD ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR
13 Ekim 2021 - 12:24

Genç Kasiad Yönetim Kurulu tarafından organize edilen Kasiad Ödüllerinde yaşadığı toplum için fark yaratan ve örnek teşkil eden kişi, kurum ve kuruluşların başarılarının taçlandırılacağı Kasiad Ödül Töreninde 13 kategoride 13 ödül Kasiad üyelerimizin oylarıyla 15 Ekim’de Arsan Center’da sahipleriyle buluşacak.
Genç Kasiad Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Dinçer; “Bireylerin ve kurumların toplumdaki eşsiz yerinin önemini bilen, bir tek bireyin bile toplumda büyük fark yaratabileceğini idrak eden bir sivil toplum kuruluşu olarak ödül törenimizi çok önemsiyoruz. Biz, başarının, başarılı kişi ve kurumların övgüye ve ödüle layık olduğunu düşünüyor, ödüllerin sağlayacağı iç motivasyonun yeni başarılara vesile olacağına inanıyoruz.” dedi.

Kasiad Ödülleri kategorileri şu şekilde:

Yılın Turizm Elçisi Ödülü, Yılın Akademisyeni Ödülü, Yılın Sporcusu ödülü, Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü, Yerel Değer /Yaşayan Tarih Ödülü, Yılın Gastronomi Elçisi Ödülü, Yöresel Mutfak Ödülü, Yılın E-Tanıtım Ödülü, Kültür Varlığını Koruma Ödülü, Yılın Edebiyatçısı Ödülü, Yılın Sanatçısı Ödülü, Yerel İnovatif Ürün Ödülü

Holzentsorgung Berlin