Teketek Haber

Kehanetler kraliçesi Michaela Astro Mart ayı olacakları Bildi

Kehanetler kraliçesi Michaela Astro Mart ayı olacakları Bildi
26 Mart 2024 - 17:42

Ünlü Astrolog Michaela Astro Mart felaketlerin başlayacağı Ay olduğunu duyururken geçen sene Kahramanmaraş’ta yaşanan depremi hatırlatarak, bu yıl da beklenmedik yerlerde depremler olabileceğini söyledi. Astro , “Yeni bir fayın keşfedildiği, burası kırılmıştı nasıl kırılabilir denilebilen bir yıl olabilir. Lütfen sağlam olmayan yapılar içindeyseniz önlem alın, burası bir deprem ülkesi” diyerek uyardı.

2024 yılında hiç duymadığımız kadar hortum haberi duyacağımızın altını çizen Michaela hortuma karşıda uyarıda bulundu. Michaela, “Bu olmaz demeyin” diyerek hortum tehlikesine karşı dikkatli olunması gerektiğini vurguladı. Astrolog Michaela Astro Mart ayına dikkat çekerek tutulmaların dolu fırtınalar getirebileceğini belirtti.

Michaela Astro, 25 Mart, 10 Nisan ve 18 Eylül tarihlerinde hava koşullarında dolu, fırtına, sel olabileceğini belirterek, bu tarihlerde tedbirli olunması gerektiğini ifade etmişti Michaela Astro ‘nun öngörüleri tutmaya başladı Hatay sular altında Michaela Astro’nun öngörüleri tutması herkes tarafından Astroyu Kehanetler kraliçesi ilan etti