Teketek Haber

KELEBEK MOBİLYA’NIN “KELEBEK DEKOR” DERGİSİ OKURLARLA BULUŞTU

KELEBEK MOBİLYA’NIN “KELEBEK DEKOR” DERGİSİ OKURLARLA BULUŞTU
13 Nisan 2021 - 14:19

Kelebek Mobilya’nın “Kelebek Dekor” adını verdiği dergisinin ilk sayısı Turkcell Dergilikteki yerini aldı. Modadan dekorasyona, tasarımdan aktüel konulara kadar geniş bir perspektifte okuyucularına seslenen Kelebek Dekor’un ilk sayısında dünyanın en önemli endüstriyel tasarımcılarından Karim Rashid ile müzik dünyasının duayenlerinden ünlü sanatçı Nükhet Duru yer aldı.

Cumhuriyet tarihinin en önemli markalarından biri olan Kelebek Mobilya, şimdi de “Kelebek Dekor” adını verdiği dergisinin ilk sayısı ile takipçilerine sesleniyor. Üç ayda bir çıkacak olan ve ilk sayısıyla Turkcell Dergilikteki yerini alan dergi,  modadan dekorasyona, tasarımdan aktüel konulara kadar geniş bir perspektifteki konuları sayfalarına taşıyor.

İlk sayısına tasarım dünyasının en ikonik isimlerinden Karim Rashid ve Türkiye’nin en önemli sanatçılarından Nükhet Duru’yu konuk eden Kelebek Dekor, 2021 yılın trendlerini ve renklerini de okuyucularının bilgisine sunuyor. Kelebek Dekor, her sayısında sınırları aşan ve ilham alabileceğiniz dekorasyon fikirlerini, en güncel aktüel konuları, moda ve güzellik dünyasındaki son gelişmeleri sayfalarına taşımayı amaçlıyor.

Kelebek Dekor dergisine https://www.kelebek.com/kelebek-dergi adresinden ulaşmak mümkün!