Teketek Haber

KREDİM İLE ALFEMO ARASINDA İŞ BİRLİĞİ ANLAŞMASI İMZALANDI

KREDİM İLE ALFEMO ARASINDA İŞ BİRLİĞİ ANLAŞMASI İMZALANDI
10 Haziran 2022 - 11:51

“Şimdi Al, Sonra Öde” sisteminin öncüsü Kredim ile Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarından Alfemo arasında iş birliği anlaşması imzalandı. Alfemo müşterileri de artık “Şimdi Al, Sonra Öde” deneyimi ile “Kredim” dünyasının ayrıcalığını yaşayacak ve alışverişlerinin keyfini çıkaracak.

Dünyada en çok tercih edilen alışveriş yöntemlerinden biri olan “Buy Now, Pay Later” sisteminin Türkiye’deki öncüsü Kredim ile mobilyanın en değerli markaları arasında yer alan Alfemo önemli bir iş birliğine imza attı. Alfemo’nun bayi ve e-ticaret kanalları aracılığıyla alışveriş yapan müşterileri de artık Kredim’in avantajlı geri ödeme yöntemlerini kullanacak.

İmza töreni, Kredim Yönetim Kurulu Başkanı Emin Can Yılmaz, TURK Finansman A.Ş. Genel Müdürü Semra Demircioğlu ve Alfemo Genel Müdürü Yusuf Cemil Satoğlu’nun katılımları ile gerçekleşti.

Türkiye’de finansman çözüm ortağı olduğu markaların değerine değer katan Kredim’in Sapanca’da gerçekleştirilen etkinliğinde, Alfemo bayi bilgilendirme semineri de gerçekleşti. Türkiye çapındaki 100’ü aşkın Alfemo bayisinin katıldığı seminerde, finansman çözüm ortağı olarak Kredim’in, Alfemo müşterileri tarafından nasıl kullanılacağı, Kredim’in satış sürecinde müşteriye, bayiye ve markaya sağlayacağı avantajlar sunumlar ile aktarıldı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin