Teketek Haber

MERCUSYS ÜRÜNLERI, GENIŞ MODEL SEÇENEĞIYLE MEDIAMARKT’TA

MERCUSYS ÜRÜNLERI, GENIŞ MODEL SEÇENEĞIYLE MEDIAMARKT’TA
11 Mayıs 2022 - 17:03

Bütçe dostu Mercusys ağ ürünleri, artık MediaMarkt mağazalarında da satışta. MediaMarkt’ın Türkiye geneline yayılmış mağazalarında ve web sitesinde Mercusys ürünleri geniş model seçeneğiyle bulunabiliyor.

Bütçe dostu ağ ürünleriyle Türkiye pazarında iyi yer edinmeye başlayan Mercusys®, MediaMarkt’la da anlaştı. Mercusys ürünleri artık, dünyanın önde gelen teknoloji mağazalarından MediaMarkt’ın Türkiye geneline yayılmış mağazları ve internet sitesinden de alınabiliyor.

Mercusys’in dağıtım ve satış kanalının sürekli genişlediğini belirten yetkililer, teknoloji mağazacılığında öncü bir dünya devi olan MediaMarkt’ta yer almanın önemini vurguluyorlar. Bu işbirliğinin her iki markaya katkıları olacağını söyleyen yetkililer, tüketicilerin de uygun fiyatlı, kaliteli ağ çözümlerine daha kolay ulaşacaklarını belirtiyorlar.

MediaMarkt’ta Mercusys’in pek çok modeli satışa sunulmuş durumda. Tüketicilerin en çok ihtiyacı olan farklı kategoride birçok Mercusys modeli MediaMarkt mağazaları ve internet sitesinde yer alıyor. Bu ürünler arasında Halo Mesh sistemleri, router’lar, Wi-Fi menzil genişleticiler, powerline adaptörler, Wi-Fi adaptörler ve switchler yer alıyor. Tüketiciler aradıkları ağ çözümlerini MediaMarkt’ın deneyimli satış ekiplerinin desteğiyle kolayca bulabiliyorlar.

Kaliteli ve uygun fiyatlı ağ ürünü üreten Mercusys, tüketicilerin Mercusys ürünlerine daha kolay ulaşabilmesi için sürekli çalışıyor. Türkiye’de şu anda Mercusys ürünleri teknoloji mağazaları, bilgisayar bayileri, online satış kanalları ve yaygın market ağlarında satışa sunulmuş durumda ve bu satış ağı sürekli genişletiliyor. Aynı zamanda satış kanalındaki model sayıları da gün geçtikçe artıyor. MediaMarkt’ta geniş bir ürün grubuyla başlayan işbirliğinin zaman içinde daha da genişlemesi, satılan model sayısının artması hedefleniyor.(BDS)