Teketek Haber

MOTOSİKLET TUTKUNLARI BAŞKENTTE BULUŞTU

MOTOSİKLET TUTKUNLARI BAŞKENTTE BULUŞTU
06 Haziran 2022 - 17:52
  • Başkentin gözde alışveriş merkezlerinden ANKAmall, Türkiye’de ilk kez gerçekleşenMotomall etkinliğine ev sahipliği yaptı
  • Motomall’daadrenalin doruktaydı

PROFAM tarafından yönetilen, Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden ANKAmall, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilenMotomall organizasyonuyla motosiklet ve hız tutkunlarını ağırladı.

4 – 5 Haziran tarihlerinde ANKAmall açık otopark alanında, 312 Motor Sporları Kulübü işbirliği ile gerçekleşen etkinlikte, hafta sonu boyunca birbirinden keyifli aktiviteler organize edildi. Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Serhat TaşkınsuileZabıta Dairesi Başkanı Mustafa Koç’un da katılımıyla gerçekleştirilen Motomall’da,ziyaretçiler motosiklet şovları ile heyecan dolu dakikalar yaşadı.

Birkan Polat büyük heyecan yarattı

Profesyonel Motosiklet Akrobasi Şampiyonu Birkan Polat’ın şovlarıyla başlayan organizasyonda ziyaretçiler adrenalin dolu dakikalar yaşadı. İzleyenlerin nefesini tuttuğu etkinlikte Polat’ın Türk bayrağı ile yaptığı gösteri katılımcılardan büyük alkış aldı.

Tüm hafta sonu festival tadında geçti

Motomall’da, çeşitli motosikletlerin ve ekipmanlarının bulunduğu stantların yanı sıra alanda motosiklet tutkunlarının bir araya geldiği derneklerin tanıtım stantları da yer aldı; yetkililer motosiklet konusunda merak edilenleri cevapladı.

Tüm gün süren motosiklet gösterilerinin yanı sıra deneme scooterları ile çocuklara özel motosiklet sürüş etkinlikleri de ziyaretçilere renkli bir hafta sonu yaşattı. Yüzlerce motosikletin yer aldığı organizasyona Ankaralılar büyük ilgi gösterdi.