Teketek Haber

Şehit Özdemir, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Şehit Özdemir, Son Yolculuğuna Uğurlandı
16 Ocak 2024 - 9:24

Pençe – Kilit operasyonu bölgesinde şehit düşen P. Söz. Er. Müslüm Özdemir’in Dulkadiroğlu ilçesi Şerefoğlu Mahallesi’nde düzenlenen cenaze törenine katılan Başkan Güngör, “Aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve milletimize baş sağlığı ve sabır diliyorum” dedi.

Pençe – Kilit operasyonu bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarıyla girilen çatışmada şehit olan Kahramanmaraşlı Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemir, son yolculuğuna uğurlandı. Şehit Özdemir’in baba ocağı Dulkadiroğlu ilçesi Şerefoğlu Mahallesi’nde düzenlenen cenaze töreninde; 66. Hükümet Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, Vali Mükerrem Ünlüer, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, protokol üyeleri, askeri erkân ve çok sayıda vatandaş da yer aldı. Şehit Müslüm Özdemir’in naaşı kılınan cenaze namazının ardından dualar eşliğinde Şerefoğlu Mahalle Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze töreninde şehit yakınlarının yanında olan ve acılarını paylaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Pençe – Kilit operasyonu bölgesinde şehadete eren Müslüm kardeşimizi son yolculuğuna uğurladık. Aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve milletimize baş sağlığı ve sabır diliyorum” dedi.

Pençe – Kilit operasyonu bölgesinde şehit düşen P. Söz. Er. Emrullah Gülmez’in cenaze törenine katılan Başkan Hayrettin Güngör, “Emrullah kardeşimizi Rahmet-i Rahman’a uğurladık. Aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

Pençe – Kilit operasyonu bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarıyla girilen çatışmada şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Emrullah Gülmez, memleketi Göksun’da son yolculuğuna uğurlandı. Hacıkodal Mahallesi’nde düzenlenen cenaze töreninde; 66. Hükümet Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, Vali Mükerrem Ünlüer, Ticaret Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, protokol üyeleri, askeri erkân ve çok sayıda vatandaş da yer aldı. Şehit Gülmez’in naaşı kılınan cenaze namazının ardından dualar eşliğinde toprağa verildi. Cenaze töreninde Gülmez ailesinin yanında olan ve acılarını paylaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Pençe – Kilit operasyonu bölgesinde şehit düşen Emrullah kardeşimizi Rahmet-i Rahman’a uğurladık. Aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.