Teketek Haber

ŞEHİT YAKINLARINA ÜCRETSİZ TIRAŞ

ŞEHİT YAKINLARINA ÜCRETSİZ TIRAŞ
01 Şubat 2018 - 21:46

Kahramanmaraş’ta bir berber, Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek amacıyla şehit yakınlarını ücretsiz tıraş etmeye başladı

Kahramanmaraş’ta bir berber Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek amacıyla şehit yakınlarını ücretsiz tıraş etmeye başladı.

Merkez Onikişubat ilçesindeki Şehit Abdullah Çavuş Mahallesi’nde 13 yıldır berberlik yapan Mustafa Kayacı, iş yerinin camına “Şehit ailelerine tıraş ücretsiz”, “Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’na belki katılamıyoruz ama az da olsa buradan bir destek verebiliyorsak ne mutlu bize. Allah askerimize zeval vermesin” diye yazdırdığı yazıyla Türk Silahlı Kuvvetlerinin gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’na destek verdiğini, şehit yakınlarını ücretsiz tıraş edeceğini belirtti.

Kayacı, iş yerinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Suriye’nin Afrin bölgesinde başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak için böyle bir karar aldıklarını belirtti.

Zeytin Dalı Harekatı’na katılmak için önce gönüllü askerlik müracaatında bulunduklarını ifade eden Kayacı, “Tüm şehitlerimizin evlatlarını, kardeşlerini ücretsiz tıraş edeceğiz. Eğer bizim buraya gelir ve tıraş olurlarsa bizi onurlandırırlar. Türk Silahlı Kuvvetlerinin Zeytin Dalı Harekatı’ndan başarıyla çıkacağından hiçbir şüphem yok. Allah Türk askerini korusun.” diye konuştu.