Teketek Haber

ŞİMDİ ÇOCUĞUNUZU KEŞFETME ZAMANI!

ŞİMDİ ÇOCUĞUNUZU KEŞFETME ZAMANI!
09 Eylül 2019 - 15:34

Kahramanmaraş’ın Butik Anaokulu olarak eğitim öğretimine devam eden Sümeyye Nacar Çocuk üniversitesinde erken kayıt fırsatları sürüyor.

Eğitim öğretime 1 yıl önce başlayan Sümeyye Nacar Çocuk Üniversitesi Kahramanmaraş’ın ilk Butik Anaokulu olarak hizmet vermekte. Ayrıca Sümeyye Nacar Çocuk Üniversitesinde Vip sınıflar da, Psikolog destek, jimnastik, İngilizce, satranç, müzik eğitimi, işaret dili, Resim, Kur’an Eğitimi de verilmekte.
Sümeyye Nacar Çocuk Üniversitesi akıl oyunları Akademisi Kahramanmaraş Yetkilisi olarakta dikkatleri üzerine çekiyor.
Sümeyye Nacar Çocuk Üniversitesi Kurucu Müdürü Sümeyye Nacar; “Her biri alanında uzman öğretmen kadromuz birikimimiz ve tecrübemize güveniyoruz. Sümeyye Nacar Çocuk Üniversitesi olarak çocuklarımızın fiziksel, ruhsal, psikolojik ve her açıdan gelişimine önem veren ve bu konuda yaptığı çalışmalar ile adından her zaman söz ettirmeyi başaran bir kurum olmuştur. Kahramanmaraş’ın ilk Butik anaokulu olarak vip sınıflar eşliğinde yabancı dil eğitimi son derece önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Yabancı dilin gelişim göstererek zenginleşmesi aynı zamanda duygu ve düşünce bakımından da gelişmesi ve zenginleşmesi demektir. Bu bağlamda dil öğreniminde edinilmesi gereken 4 beceri; Listening (Dinleme), Speaking (Konuşma), Writing (Yazma) ve Reading (Okuma)dir. Beceri derslerinin yoğunluğu öğrencinin dil edinim sürecinde, dili günlük yaşamının bir parçası olarak görmesine katkı sağlar. Bu da bizim olmazsa olmazlarımız arasında yer almaktadır. Ayrıca uzman kadromuzla kurumumuzda jmnastik, satranç, müzik eğitimi, işaret dili, Resim ve Kur’an eğitimide vermektediy.” Diye konuştu.