marmaris tekne turları
TÜMKİAD’TAN ELBİSTAN’A ZİYARET « Teketek Haber

Teketek Haber

TÜMKİAD’TAN ELBİSTAN’A ZİYARET

TÜMKİAD’TAN ELBİSTAN’A ZİYARET
13 Ocak 2021 - 14:54

Tüm Kalkınma İşadamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Kahramanmaraş İl Başkanı Muhammet Eliaçık ve Yönetim Kurulu üyeleri, Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’ü ziyaret etti

Eliaçık ve beraberindeki heyet, Elbistan’da TÜMKİAD adına yapacakları faaliyetler hakkında Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’e bilgiler verdiler.

Konu hakkında bir açıklama yapan Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz: “STK’lar İllerin veya ilçelerin gelişimleri açısından önemli bir yer tutmaktadır. Elbistan’da Kahramanmaraş’ın en büyük ilçesi ve yapısal anlamda her türlü dernekleşme ve STK faaliyetine açık. İlçemiz adına yapılabilecek her türlü çalışmaya destek olacağız” dedi.

Tüm Kalkınma İşadamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Kahramanmaraş İl Başkanı Muhammet Eliaçık yaptığı açıklamada: “TÜMKİAD olarak her türlü ikili çalışmaya açığız. Sağ olsun Mehmet Gürbüz Başkanım bizi sıcak karşıladı. İkili işbirliği adına yapılabilecek ne varsa bizde bütün çalışmalarımızı yapacağız. Önümüzdeki günlerde ayrıntılı raporlar ile Elbistan’da ki ikili işbirliği için çalışma başlatacağız” şeklinde konuştu.