Teketek Haber

ÜCRETSİZ E-İHRACAT WEBİNARLARI İLE MAKSİMUM FAYDA

ÜCRETSİZ E-İHRACAT WEBİNARLARI İLE MAKSİMUM FAYDA
08 Nisan 2021 - 10:08

Çok fonksiyonlu bir e-ticaret yönetim programı olan Propars, her ay düzenlediği ücretsiz webinarlar aracılığıyla insanlara e-ihracat süreçlerinde en fazla zorlanılan konuları, dikkat edilmesi gerekenleri ve püf noktaları aktarıyor.

Global pazaryerlerine entegrasyon sağlayan Propars’ın şubat ve mart aylarında düzenlediği üç webinarda; e-ihracata nereden başlanır, e-ihracat sürecinde en fazla merak edilenler, muhasebe programı pazaryerlerine nasıl entegre edilir, e-ihracatta başarı faktörleri nelerdir, pazaryerlerinde başarılı olmak için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar nelerdir gibi konular ele alındı.

E-ihracat ve pazaryerleri konusunda internette bulunan bilgilerin çoğunun doğruyu yansıtmadığını dile getiren Engin Sezgin “Düzenlediğimiz ücretsiz webinarlar ile e-ticaret ve e-ihracat üzerine dikkat edilmesi gereken noktaları doğru olarak aktararak insanları bilgilendiriyoruz. Webinarların sonunda yaptığımız soru-cevap bölümüyle katılımcılara merak ettikleri bilgileri sektördeki profesyonellerden doğru bir şekilde edinmelerini sağlıyoruz’’dedi.

E-ihracata başlamak isteyen herkesin maksimum fayda alabileceğini de sözlerine ekleyen Sezgin, Propars webinarlarını düzenli olarak gerçekleştireceklerini de söyledi.

PROPARS TEK BİR TIK İLE DÜNYAYA AÇILMANIZA YARDIMCI OLUYOR

Propars arayüzü, e-ihracat yapmayı planlayanlara ve bu sektörde olanlara önemli faydalar sunuyor. Birden fazla mağazayı aynı anda yönetme imkânı sağlayan Propars sayesinde müşteriler; zamandan tasarruf edebiliyor, ürün yüklemeyi kolaylaştıran sistemiyle ürünlerini toplu olarak panele yükleyebiliyor, satışa açabiliyor ve kolaylıkla e-fatura basabiliyor. Propars ile stok yönetimi kolaylaşıyor. Aynı zamanda müşteriler, farklı mağazalardan gelen siparişlerini tek bir panelden yönetebiliyor, bu sayede ‘geç gönderim’ sorunu ile karşılaşmıyorlar.

Türkiye’deki küçük ve büyük bütün işletmelerin yurtdışına açılma sürecinde karşılaştığı en büyük problemlerden biri olan dil bariyerini ortadan kaldırarak işletmenizin globalde var olmasını kolaylaştırıyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin