Teketek Haber

Uğur Aslan ile Afara-Arabesk Müzikali- Turkcell Vadi Sahnesindeydi

Uğur Aslan ile Afara-Arabesk Müzikali- Turkcell Vadi Sahnesindeydi
04 Temmuz 2022 - 15:50

Üç yıldır Türkiye’nin en önemli sanatçılarının sahne aldığı, Türkiye’nin en yeni, en genç etkinlik mekanı TURKCELL VADİ’de bu akşam farklı bir gece yaşandı

Son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden Uğur Aslan, “Afara” performansı boyunca sahnede tüm gösterilerinde kendisine eşlik eden güçlü orkestrasıyla, onlarca arabesk şarkı söyleyip, hem oyuncu hem müzisyen olarak seyirciyi büyüledi ve bir çok sürprizle de şaşırttı. Performansı, şarkıları ve zengin içeriğiyle Afara uzun süre hafızalarda yer etmeyi başaran bir gösteri.

Sahnede örneğine az rastlanır olan bu tür, seyirciyi “gerçeğin kendisiyle” buluşturup, derinden etkiliyor.

Şirin Aktemur’un yazıp yönettiği “Afara-Arabesk Müzikali”, seyirciyi, mekana girdikleri andan itibaren bir döneme götürüp, o dönemin değerleriyle buluşturuyor.

Bu muhteşem müzikal ile Uğur Aslan bu akşam Turkcell Vadi sahnesinde 9 kişilik orkestrası ile kimi zaman hüzünlendirdi kimi zaman ise yürekleri hoplattı. Seyirci ile beraber şarkıların söylendiği gece Vadi açıkhavayı dolduran binlerce kişinin alkışlarıyla son buldu.

Atlantis Yapım, SM Production ve Vadistanbul iş birliğiyle hayata geçirilen Turkcell Vadi, şehrin en iyi etkinliklerini müzikseverlere, sanatseverlere sunmaya devam ediyor

Turkcell Vadi Atlantis konserleri 23 Temmuz’da Athena konseri ile devam ederken, 24 Temmuz ‘da Ayta Sözeri’de sevenleriyle buluşacak.

Turkcell Vadi Yıldızlı Geceler konserleri listesi aşağıdadır;

TYG – 29 Temmuz – Candan Erçetin

TYG – 30 Temmuz – Manga

TYG – 1 Ağustos – Haluk Levent

TYG – 2 Ağustos – Berkay

TYG – 3 Ağustos – Yüzyüzeyken Konuşuruz – Henüz satışa açılmadı

TYG – 5 Ağustos – Oğuzhan Koç

TYG – 6 Ağustos – Kenan Doğulu – Henüz satışa açılmadı

TYG – 7 Ağustos – Sertab Erener