Teketek Haber

Ünlü astrolog Michaela Astro ‘dan belediye seçimlerine dair şok iddialarda bulundu

Ünlü astrolog Michaela Astro ‘dan belediye seçimlerine dair şok iddialarda bulundu
22 Ocak 2024 - 15:35

Heyecanla beklenen belediye seçimlerine dair de görüşlerini paylaşan ünlü astrolog Michaela Astro İstanbul için iddiaları sözler etti.fenomenlerle ilgili “Çok tutuklanma olacak bize a dedirtecek… Tanınmış birçok kişi, ünlüler, bürokrasi…” yorumunda bulundu.

Astrolog Michaela Astro Twitter sayfasında “Ben kahin değilim” dedi ve seçimlere dair iddialı sözler söyledi.

Mart ayındaki belediye seçimlerine dair konuşan astrolog Michaela Astro, “Ak Parti İstanbul’u alacak” iddiasıyla sosyal medyada da gündem oldu. Michaela Astro konuşmasının devamında “Belediye seçimleri var mart ayında Ankara CHP ile devam edecek, Mansur Yavaş ile” dedi.

Michaela Astro”İstanbul’a öyle bir gelecek ki çok büyük katkısı olacak, gerçekten AK Parti alacak, İzmir’de de çok büyük sürprizler olacak” ifadelerini kullandı.

HAYRETLER İÇİNDE KALACAĞIZ

Michaela Astro Twitter paylaşımında
“Hayretler içinde kalacağımız bir seçim dönemine giriyoruz, Allah vatanımızı milletimizi korusun. Ben partici değilim. Belediye başkanlarına sesleniyorum hizmet edecek kişiler gelsin” diyerek dikkat çekti. Michaela astronun sevenleri ve takipçileri
“Sorunlu bir şehir istemiyorum hizmet bekliyorum biz bunu hak ediyoruz” diyerek yapmış olduğu paylaşıma yorumlarda bulundu.

Astrolog Trump’ın da seçileceğini söyledi.