Teketek Haber

YENİŞEHİRİN YENİ MUHTAR PROJELERİ

YENİŞEHİRİN YENİ MUHTAR PROJELERİ
22 Mart 2024 - 22:03

Kahramanmaraş yerel seçimi hazırlıklarına kenttin her yerinde hazırlıklar aralıksız devam ediyor. Şehir merkezinin gözdesi Yenişehir mahallesinde muhtar adayı belediyecilik tecrübesini mahallesine götürmek isteyen Zekeriya Konuş, muhtarlık makamında yeni bir hizmet dönemini aralamak için gün sayıyor.

Yenişehir mahallesi muhtar adayı Zekeriya Konuş, mahallesi için yapacağı hizmetlerle ilgili değelerdinmede bulundu.
Mahallemiz asrın felaketi sonrasında çok büyük telafisi mümkün olmayan acılar dolu kayıplar yaşadı. Bizler o felaketin sancılarını ve sıkıntılarını an be an yaşadık. O zor şartların bize yüklediği sorumluluk mahallemizi yeniden nasıl normal hayata dönüştürebiliriz yeniden şehrin yüzü olan merkezi olan mahallemize ve mahalle sakinlerimize yardımcı olabiliriz düşüncesiyle muhtar adaylığımîzı ilan ettik.
Geldiğimiz noktada mahalle halkımızın ihtiyaçlarına cevap vermeyen mahalle halkının derdiyle bütünleşmeyen bir anlayışın olduğu bu düzenin değişime şart olduğu yönünde mahalle halkımızla görüş birliğine vardık.

Yenişehir mahallesi Kahramanmaraş’ın gözdesidir, şehir merkezinin yeniden oluşmasında en önemli noktadır bizler burada hem şehri hemde şehrin geleceğini inşa ederken, geleceĝimizide ihya eden projeler ile adaylığımîzı ilan ettik. Yenişehir mahallesinde seçim sonrasında kuracağımız Yenişehiri yaşatma ve her alanda kalkınma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Bu vesileyle, tüm Yenişehir mahalle sakinlerimizi yeni mahallemizin ayağa kalkması için desteklerini ve teveccühlerini bekliyor, Yeni Kahramanmraşın Yenişehir mahallesi sakinlerini saygı sevgi ve hürmetle selamlıyorum.

YENİŞEHİR MAHALLESİ MUHTAR ADAYI ZEKERİYA KONUŞ