Teketek Haber

KAHRAMANMARAŞ PİAZZADAN YENİ YIL FIRSATI

KAHRAMANMARAŞ PİAZZADAN YENİ YIL FIRSATI
27 Aralık 2018 - 11:33

Sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin yolu Piazza’dan geçiyor. Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, ulusal ve uluslararası markaların yeni yıla özel sunduğu ekstra avantajlar ziyaretçilerin yüzünü güldürüyor.  

2019 yılını karşılamak için geriye sayım başlarken, sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin yolu Piazza’dan geçiyor. Dünya markalarının tek çatı altında bulunduğu Piazza’daki yeni yıla özel indirimlerden yararlanmak isteyen ziyaretçiler, alışverişi daha hesaplı hale getiriyor. Farklı indirimlerin yanı sıra 3 al 2 öde, 1 alana 1 bedava gibi sayısız alternatiflerin bulunduğu mağazaların vitrinlerindeki indirim kampanyaları ziyaretçileri cezbediyor.

Özel kampanyalar, indirimler ve sürprizlerle dolu yeni yıl alışverişini; Piazza’nın geniş, güvenli, ferah ve konforlu ortamında gönüllerince yapan ziyaretçiler, AVM’nin yeni yıla özel süslediği ışıl ışıl koridorlarında 2019’un heyecanını da yaşama fırsatı buluyor.

Giyimden kozmetiğe, mücevherden, ev tekstiline, hediyelik eşyalardan mutfak gereçlerine kadar her üründe avantajlı fiyatların bulunduğu Piazza’da, AVM’nin açılış ve kapanış saatlerine yeni yıl ayarı yapıldı. Hergün saat 10.00 ile 22.00 arasında hizmet veren Piazza; 31 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’de kapanıp,  1 Ocak Salı günü ise saat 12.00’de açılacak.